Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 15 10
Call-Girls 25730
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είναι η πρώτη φορά που γράφω "Live" πάνω στην πλατφόρμα του «Bou». ...
Έχω πιει και λίγο..
Να μου πείτε.. : "Τι μας ενδιαφέρει τώρα αυτό ρε τύπε?"

«Τύπε» ...μία ατυχής επιθετική(!) ορολογία που είθισται να χρησιμοποιείται μεταξύ (μελών?) ...ανθρώπων θα έλεγα.
...και με την ορολογία αυτή , ακόμα κι αν δεν θέλουν , σου δίνουν την εντύπωση ότι είσαι υπό επίθεσιν , αναιτίως κι από την πρώτη στιγμή..
Καλείσαι να σταθείς στα πόδια σου! Γερά! , Πάλι..
Πρέπει να προσέξεις.. Δεν έχει μαλακίες εδώ – αν κάνεις λάθος θα το πληρώσεις με κάτι χειρότερο από χρήματα. Με λόγια..

Γιατί ρε «Τύπε» όμως... ? Γιατί ρε τύπε να πρέπει να είμαστε & να ζούμε έτσι ?
Σαν αγρίμια.. σε Ζούγκλα ! Τι έφταιξε κι αλλάξαμε ?
Θυμάσαι πως ήσουν παλιά? Παρθένος .. – Παρθένος ήταν κι αυτή όμως , κάποτε..

/// Ρε Τύπεεεε... μην μας τα πρήζεις τώρα να ουμ' , ..με τα υπαρξιακά σου.. , πες μας , το "Κοράσιο" , ήταν καλό ?

-- αυτός που το λέει αυτό , την ίδια στιγμή , τρώει κάτι το οποίο κατά 20% ξεχειλίζει από το στόμα του & πέφτει κάτω …μα δεν το παίρνει
χαμπάρι και συνεχίζει.. --

Μουνάρα ? τι έγλειψε ? την έσκισες ?
Όχι ? Τι ? «Κομοδίιιινο» δηλαδή ?

Όχι ρε Τύπε ! Ω ρε Τύπε ! Με Γλύτωσες ! Θα πάω στην άλλη που πήρε ο Τ.Δ. , ο "Τιμημένος" ο "Γλομπέο έτσι - ο Γλομπέο αλλιώς - ο Γλομπέο αλάνης"
ή ακόμα κι εκείνος ο περίεργος.. ,

Ο "Σπουδαίος" ! , ο Constantinos27 που καμιά φορά τα λέει κάπως κι είναι κι "αγαπούλης"! ... ///

Μα (!) ... , Μα αυτός είμαι ΕΓΩ... !! Για εμένα μιλάει ο «Τύπος» !
(Άλλες φορές όμως είμαι ο άλλος , ο παραπάνω’ς’ που τρώει..)

Μα.. τι να του πω τώρα για την Τ.Δ. ?

Μα είναι απλό.. Για κάποιο τρελό λόγο ΑΓΑΠΩ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ !! Δεν ξέρω γιατί...
Ίσως γιατί η πρώτη μου, γεμάτη από παιδικό ενθουσιασμό "αγάπη" , ήταν ουσία μία εκδιδόμενη (?).
(Είδες ? κι εμείς σαν αυτές είμαστε , και καταντάμε.. Ανάλογα με το πια ήταν η πρώτη μας ! ...Σύμπτωσις! Τραγική.)

-- Αγγλίδα , αν το πιστεύεις.. (ναι , ..ήταν long ago - δεν είμαι τυχαία στο νήμα των Παππούληδων ! / ..πρέπει πλέον να καταλάβω
ότι δεν είμαι τυχαία εκεί... / δυσκολεύομαι όμως...) --

Ήταν μία Stripper... Τόσο απλό , όχι κάποια ιστορία εξεζητημένη..

Έτσι ξεκίνησα να Αγαπώ.. , πραγματικά , τις «Πουτάνες»... αυτές τις γυναίκες.
Γιατί περί αυτού πρόκειται - Είμαστε άνθρωποι άντρες , Είναι άνθρωποι γυναίκες.

Οι «Πουτάνες» ...
Έχουν κι αυτές κουμπιά , έχεις λίγο χρόνο όμως να τα βρεις γιατί αυτή ήταν άτυχη και δεν σε γνώρισε πριν , τότε... , που είχε υγιή χρόνο.
..Αλλά κι εσύ δεν είχες την εμπειρία να το διαχειριστείς , ..τότε.

Μία πικρόχολη ιστορία δική της και μία δική σου (!).
--- Δεν έχετε μεγάλες διαφορές λοιπόν , κι εσύ "εκδίδεσαι" πλέον ---

Το όνομά της , τώρα , δεν χρειάζεται -πια- να το μάθεις..
Αυτή την φορά , σ’ αυτό το «Tour».. , την λένε ALBA – «Albina» όπως σου είπε η ίδια.
Σαν «μοντέλο» αυτοκινήτου μοιάζει αυτό. Γυναίκες.. Γρήγορα αυτοκίνητα.. Άλλη κουβέντα.

--- Ήθελες δε, κατά προτίμηση, να την λένε Kelly.. :smiling-face-with-heart-eyes: / Δεν το πρόλαβες «αυτό» - συγνώμη «αυτήν»..
Γενικά , δεν πολύ προλαβαίνεις & μεγαλώνεις , μεγαλώνεις γρήγορα & «επικίνδυνα» σαν τις υψηλές ταχύτητες ---

Την είδες στην οθόνη του φορητού σου Η/Υ που «κι αυτός σε υποφέρει».
Πήρες κάπου τηλέφωνο.. «Glamour» λέγεται. Προσπαθώντας να «πάει» με τους κανόνες της εποχής.

Μία ευγενική φωνή ονόματι , πιθανόν , «Καίτη» ,

(Πόσο τραγικό να ζούμε σε μία εποχή που δεν πρέπει να πούμε το πραγματικό μας όνομα…
Κι αυτήν.. , δεν την ξέρεις... Μα της μιλάς σαν να την γνωρίζεις χρόνια. Γιατί? Γιατί στην εν γένει Ανδρική σου μανία θες να είσαι αρεστός ,
ακόμα κι εκεί! Αν μπορούσες να λάβεις «επιβεβαίωση» από όλες τις γυναίκες του κόσμου , θα λύσσαγες να το καταφέρεις κι αυτό.
Τόση ματαιοδοξία..)

σου κλείνει ένα ραντεβού. Ένα ραντεβού με φύση συναλλακτική ,

..& μία , ως συνήθως , τρελή , μεταμεσονύκτια ώρα που κατάφερες να βρεις τον πραγματικό σου εαυτό.. Αυτόν που θα ήθελες να είσαι. Πιο πριν δεν μπορούσες , είχες δουλειά... Δεν μπορείς όλη την ημέρα να είσαι έτσι.. Μα θέλεις ! ....θα ‘θελες «Μύστη» μου.

Θα πλήρωνες τα εκατονταπλάσια , το’χεις κάνει.. όπως όλοι.. στο παρελθόν. Δεν «περπάτησε» όμως.. κι έτσι βγήκες στο «σφυρί».

--- «Αγαπώ τις πουτάνες γιατί , πλέον , τους μοιάζω». ---
--- «Να η κριτική μου.. ..για την ALBA» ---

Θα πλήρωνες τα εκατονταπλάσια όμως ! Για να ήταν αληθινό..

--- Αγαπάμε το «σπορ» όλοι μας , πάνω κάτω , για τους ίδιους λόγους. Ποιος να μας καταλάβει? Γι’ αυτό γράφουμε εδώ.
Γιατί εδώ «ασθενούμε ήσυχα» / καταλαβαινόμαστε. Κι αυτές «ασθενούν» - ..κι άλλη ομοιότητα. ---

Βρεθήκαμε λοιπόν σε ένα περίεργο ξενοδοχείο στην Πειραιώς.
Τώρα θες να γράψεις μία ακόμα "Κριτική".
Ποιανού ? Του εαυτού σου ή της κοπέλας.. ?

Τι να του πω τώρα άραγε? του "Τύπου" ?
Προσπαθώ μέρες να το βρω.. Νομίζω, σήμερα το βρήκα :

Ήταν η Albina ,
Ήμουν ο Constantinos27 ,
Κάτι σαν αυτήν - Ένα Nickname…

Ήταν μικρό αλλά μοναδικό το ραντεβού μου με το «ψέμα» ,
Ίσως , σαν το δικό σου – Ίσως καλύτερο , Ίσως όμως και χειρότερο…
Κανείς από τους δύο μας δεν ξέρει. Αυτό το ξέρει μόνο η Ίδια.
…που μας «πήρε» και τους δύο.

Καλό μήνα & καλό καλοκαίρι κύριοι ,

Μετά Τιμής ,
(& Χαράς που μπήκατε στην ζωή μου , Εσείς για 1η φορά. …κι αυτές για 2η.)

C27. – Καπέλο

Υ.Γ. Ότι πιο γαμημένα & εξοργιστικά όμορφο υπάρχει στο σύμπαν είναι : «Η Γυναίκα.»
Κρίμα που σιγά σιγά το ξεχνάει..

Ο Άνδρας ? Ο Άνδρας είναι Άνδρας..
Αυτά ρεεε.. «Τύπε»..

https://www.youtube.com/watch?v=x2xBtphHyic
NO1 (NOAH) - For You
Ωραίο κομμάτι για ραντεβού. Ωραίοι στοίχοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 28, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
110€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Constantinos27
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
4.172
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trikimia, HoneyVoskos, rodriguez65 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2021
Τυπε αισθάνομαι ότι πέρασες καλά.

Έξοχα !

Μήπως πας και για επαναληπτική ?
review reaction 1 Karelis69, Constantinos27
01 Αυγούστου, 2021
Φίλε άσε την ποίηση και μίλα απλά για εμάς τους ευτελεις. Συμπεριφορά, υπηρεσίες κτλ. Άσε τα ψυχολογικά στην άκρη.
review reaction 1 piko, hornyasfuck, Inf0 και 3 άλλα μέλη
01 Αυγούστου, 2021
Αγαπητέ ntinosam , δυστυχώς έφυγε.
Αν ήταν ακόμα εδώ , Ίσως (όπως αναφέρω και στο σχετικό πλαίσιο). Ποτέ όμως για μικρό ραντεβού. Δεν ενδείκνυται κατά την άποψή μου.
Σε μεγάλα ραντεβού , ναι. Το "δούλεψα" όμως και την έφερα σε έναν λογαριασμό (αρκετά καλό λογαριασμό - έδωσε πόνο , δεν μπορώ να πω.)
Παρά το γεγονός ότι ήταν στις τελευταίες μέρες του Tour και πήγα και κακή ώρα , το "δούλεψε" κι αυτή.. μια χαρά λοιπόν.

Eros82 , Πρώτων δεν θεωρώ κανέναν κα δη όταν δεν τον γνωρίζω , κατώτερο οιασδήποτε κατάστασης. Περαιτέρω και για την ερώτησή σου , απαντώ ,
ακριβώς από πάνω.
review reaction 1 vltepdr, Karelis69, Zebu και 1 ακόμα μέλος
01 Αυγούστου, 2021
Εξοχος
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, Constantinos27
02 Αυγούστου, 2021
Εσυ αγορι μου εισαι τελειωμενη περιπτωση
review reaction 3 hornyasfuck
02 Αυγούστου, 2021
Δε μπορω να διαβαζω σεντονια! Ας γραψει καποιος μια περιληψη τι εγινε να τελειωνουμε
review reaction 1 review reaction 3 ΦΑΚΙΡΗΣ, piko, WRAIOS και 3 άλλα μέλη
02 Αυγούστου, 2021
Μπράβο γι αυτά πού έγραψες καί άσε τώρα τούς "τύπους" νά ζούνε στον δικό τους μικρόκοσμο.... Είμαι καινούργιο μέλος εδώ καί στην πρώτη ερώτηση πού έθεσα εδώ μου απάντησε ό άλλος με τό γνωστό "καλά ρε τυπε τί περίμενες"... Οπότε μία χαρά τά είπες καί συμφωνώ απόλυτα.... Όσο για τόν άλλον πού σού λέει για ψυχολογικά καί τέτοια ας δεί λίγο μέσα τού πρώτα καί μετά θα δεί καί τά υπόλοιπα....
review reaction 1 Yatoputso, vltepdr, Constantinos27
02 Αυγούστου, 2021
Constantine είσαι μεγάλη Π.....α Γλώσσα Έτσι!
review reaction 2 review reaction 1 Constantinos27, Yatoputso, olddog και 4 άλλα μέλη
02 Αυγούστου, 2021
@scarecrow90 : Αγαπητέ , σε ευχαριστώ θερμά , να είσαι καλά.

@pilofori : Όλα πήγαν μια χαρά , έξοχο στοματικό , καθαριότητα και εμφάνιση σίγουρα πολύ δυνατή.
Κακή η ώρα & η ημερομηνία επιλογής του ραντεβού αλλά δεν υπήρχε άλλη ευκαιρία, ήθελα να την δω, κι έτσι , προχώρησα.
Περαιτέρω , υπάρχουν ένα σωρό αναφορές από πιο αντικειμενικά ραντεβού. Που είχαν δηλαδή περισσότερο χρόνο άρα και πιο
εμπεριστατωμένη άποψη. Συνεπώς , αν θέλατε μόνο να πληροφορηθείτε , μπορούσατε να αποφύγετε το συγκεκριμένο "σεντόνι."
Δεν έχει τύχει να διαβάσω κάποια δική σας αναφορά (δεν το λέω ειρωνικά - συνήθως διαβάζω... Φαίνεται , για "ημερομηνιακούς"
λόγους, μου ξέφυγε. Θα σας διαβάσω για να είμαι πιο σωστός απέναντί σας..)
Εν πάση περιπτώσει.. Ορίστε η περίληψις που αιτηθήκατε αγαπητέ.

@Solomon : Φίλτατε σας ευχαριστώ πολύ , μα δια αποφυγήν παρεξηγήσεων , το παρόν κείμενο είχε σαν ουσία την αυτοκριτική έτσι ώστε να προσφέρει κάτι
διαφορετικό. Ως εκ τούτου αυτοαποκαλούμαι κι εγώ ως ένας ακόμα "Τύπος".. Δηλαδή , τίποτα περισσότερο. Την στιγμή της σύνταξης και ενώ
έγραφα τα κλασσικά , σταμάτησα. Σκέφθηκα ότι σχεδόν τα πάντα έχουν γραφτεί για αυτό το κορίτσι. Μήπως να γράψω κάτι διαφορετικό? κάτι
που να αφορά εμάς αυτή την φορά. Τα πάθη μας , τις ανησυχίες μας , τα μεγάλα μας λάθη. Τον τρόπο που σκεπτόμαστε μα και τον λόγο. Θέλησα
απλώς να "αγγίξω" την πιο ευαίσθητη πλευρά του εκάστοτε αναγνώστη. (Αφού βέβαια είχα διαπιστώσει ότι τις ουσιώδεις πληροφορίες τις έχει
ήδη διαθέσιμες). Βεβαίως , από το σχόλιό σας , είμαι πεπεισμένος ότι εσείς καταλάβατε καλά τα ως άνω. "ας δούμε λίγο και μέσα μας" -
αναφέρετε. Καπέλο

@MrKavlopoulos : Mr. Kavlopoule , θα σας ήθελα πιο ευγενικό Πλατύ χαμόγελο , άλλωστε φοράτε και παπιγιόν στο avatar σας ! Πρέπει να είσθε Gentleman λοιπόν.
Σας παρακαλώ , μην βωμολοχείτε , που βρισκόμαστε τέλος πάντων ? στο "bou".... Αστειεύομαι προφανώς...
& Να μην μου στενοχωρείτε τα κορίτσια , θα σας μαλώσω ! Χαμόγελο

@roughfucker , or what ever the FUCK you are called since Friday that your sorry ass became a member ,
GET THE FUCK OUT of my review !

Ζητώ συγγνώμη δια την ἀγγλικήν μα δεν μπορώ να σας εξηγήσω εις την Ελληνική γλώσσα την δική σας ΤΟΣΟ ΕΙΔΙΚΗ περίπτωση !
Μμμμ.... ή μήπως μπορώ ?
Λοιπόν , Η παλινδρομική κίνηση ισχύως επί καθέτου αξόνως, βαίνουσα συνεχώς αυξανόμενης εντάσεως και εκπέμπουσα υδάτινα
βλήματα επί φανταστικού (βεβαίως..) στόχου (γνωστή σε εσάς κι ως μαλακία) Μαλακία , σας πάει "σύννεφο".
Ο μισογυνισμός σου φαίνεται άλλωστε κι από τα τρία συνολικά μηνύματα σου στο Forum. "Λυσσασμένες πόρνες κ.α."
Ρε μαλιοκούβαρα σε έχει πάει σου λέω. -- Με τον συμπάθιο , πάντα..

C27. -

Υ.Γ. : Πόσο δύσκολος τρόπος τελικά , να βγάζεις κάποια χρήματα , είναι αυτός που έχουν διαλέξει αυτά τα κορίτσια..
Όταν έχουν να κάνουν με τέτοιους "Τύπους". -
review reaction 3 review reaction 1 ΜrKavlopoulos, Yatoputso, vltepdr και 8 άλλα μέλη
02 Αυγούστου, 2021
Η συναλλακτική φύση των συναντήσεων, η δεύτερη φύση μας πια - μας ορίζει αναμφίβολα- οδηγεί στον πυθμένα με τα μαργαριτάρια.

Βλέπω τα είδωλα στο βαθύ σκοτάδι «τύπε». Τις μετράω και δεν τις θυμάμαι όλες. Ματαιόδοξος, εθισμένος, αδέσποτος , μεγαλοπρεπής.

Είσαι ωραίος τύπος « τύπε».
Καλή ανάδυση
review reaction 1 Yatoputso, vltepdr, Karelis69 και 5 άλλα μέλη
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2