Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την είχα δει στα incoming και μου ειχε κανει τρομερή εντύπωση και ειπα να το ρισκάρω... Δυστυχώς όμως δεν μου βγήκε σε καλο το... Το κοπελα ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ, προσώπαρα με ματαρες (γαλαζοπρασινοκάτι).. Κορμάκι ΘΕΪΚΌ με ωραία μικρα βυζακια αψεγάδιαστο κωλαράκι..καλλίγραμμα πόδια... εν ολίγοις κορμί φωτιά, αλλα κρίμα σε ολα αυτά... Αγγλικά τίποτα :yes, no, momey, bathroom μόνο, φιλί ούτε καν πεταχτώ, πλησιαζα να την φιλήσω και γύρναγε το κεφάλι 152 χιλιαδες μοίρες (σιγα μωρή δεν θα σε φαω). Αφού μου σηκώθηκε με προσευχές ξεκινάει την πιπα με προφυλακτικό... Τα είδα ολα εκει, βαριόμουν να εξηγήσω γτ δεν πρόκειται να καταλάβαινε και θα μου έπεφτε σίγουρα... Την άφησα να πιπωνει με προφυλακτικό, την ανέβασα λίγο απο πανω, μετα αλαξαμε πηγα εγω λιγο απο πάνω, λιγο στα τέσσερα και αυτο... Σταματάω γιατί έσκασα απο την ζέστη, ηταν και μεσημέρι... Παει κάθεται ανάβει τσιγάρο μονη της χωρις να ρωτήσει, παω και εγω μετα απο λίγο διπλα της... Μου λέει i go to shower... Not now, i want cum first τής λεω,. Και μου λεει what? Γαματο της λέω... Μου ξανα λέει what... Καταπληκτικά λεω....με τα χίλια ζόρια καταλαβε τι ήθελα... Έψαχνε μα βρει προφυλακτικό πάλι για να με πιπωσει. Της λεω δεν θελω προφυλακτικό.. ΡΟΥΦΑΤΟΝ ΈΤΣΙ .... εν τέλει μου πείρε μια οχι άσχημη πιπα θα έλεγα... Εχυσα τα βυζακια και that's all.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mastakounidis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.299
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Bartender 74, paparovicz, piko και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 22
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 22
1 2 3