Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125666
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θα προσπαθήσω όσο γίνεται να είμαι αυστηρός για να μην ακουστώ κάπως...Γιατί πραγματικά το κορίτσι αξίζει με χίλια και εύκολα μπορεί να παρασυρθεί κανείς γράφοντας.
(και συνεχίζοντας στο στυλ της τελευταίας κριτικής μου θα εστιάσω στις πληροφορίες για τα μέλη και όχι στη λογοτεχνία).
Ρωσίς εκ της Μόσχας ορμώμενη (κατά δήλωσή της - δεν μπορώ να γνωρίζω και δεν έχει και σημασία).
Ηλικία 25 στο σάι των αγγέλων, προσωπική άποψη γύρω στα 28+
Πρόσωπο αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες με την προσθήκη σέξυ φακίδων. τονίζω το σέξυ γιατί της δίνει τύπο, δεν είναι αντιαισθητικά. άποψή μου πολύ όμορφο και σέξυ πρόσωπο.
Σώμα πάλι αυτό των φωτό (που πρέπει να είναι 3-4 χρόνια πριν) επίσης φοβερό κατ'εμέ. Στήθος φυσικό, μακάρι να ήταν λίγο πιο μεγάλο και στητό (όχι ότι έχει κάποιο πρόβλημα σίγουρα όμως είναι ένα τικ κάτω από τις φωτό). Επιδερμίδα εξαιρετική, κώλος υπέροχος (όχι μόνο στα τέσσερα που όλοι δείχνουν, αλλά από όπου και όπως να τον δεις). Ύψος λίιιγο κάτω από 170, νομίζω ότι το 168 που γράφει το σάι είναι ακριβέστατο.
Όλα αυτά φτιάχνουν ένα σύνολο πάρα πολύ καλό. Μα πάρα πολύ καλό.
Αιδοίο να το πιεις στο ποτήρι. Πολύ όμορφο και ΠΟΛΥ ανταποκρίσιμο....
Άκρα προσεγμένα, μετρίου μεγέθους τατού χαμηλά στην πλάτη (καλό είναι) και 2-3 μικρότερα γυρω γυρω αν θυμάμαι, σίγουρα όχι πολλά.
Την κοπέλα αξίζει να την κυκλοφορήσεις βράδυ. Έχει τύπο, έχει class.
Φεύγουμε από τα "σωματομετρικά".
Με καλό γλύψιμο χύνει, και χύνει τόσο όμορφα (χωρίς "τυμπανοκρουσίες") που από μόνο του θα μπορούσε να είναι δεκάλεπτη τσόντα.
Γλύφει εξαιρετικά ΟΛΗ την περιοχή κοιτώντας πονηρά όπως πρέπει.
Στο ματς δεν κλέβει, το αντίθετο δίνει πόνο, στήνεται φοβερά, προτιμάει να είναι από πάνω (εντύπωση που εγώ αποκόμισα).
Ευγενικότατη, ομιλητική χωρίς να προσπαθήσει να φάει χρόνο, με χαμόγελο.
Αγγλικά συννενοήσιμα, πάνω από τον συνήθη μέσο όρο των ρωσίδων.
Στην τηλεόραση είχε συνδεθεί και έπαιζε εξαιρετική μουσική από το κινητό της. Πάρτε τη και για dj...
Πιθανότατα να την ξαναδώ, αν μπορέσω προτού φύγει. Νομίζω κάτι είπε για τέλη Αυγούστου άρα έχει ακόμα μέλλον.

ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ. ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΜΗΝ ΤΗ ΧΑΣΕΤΕ.

ps
στις κριτικές μου πλέον στην εμφάνιση το 10 είναι του θεού και το 9 πρέπει να "φυσάει" (τυφώνας). άντε γιατί το γαμήσαμε...
ps2
δικός της ο τίτλος

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TheTester, TOMCRUISE, paparovicz και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2021
Πήρατε φόρα ή μου φαίνεται; Χαχαχα!
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, vltepdr και 2 άλλα μέλη
31 Ιουλίου, 2021
Πολυ ωραια κριτική. Ευγε!
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, john100
01 Αυγούστου, 2021
Θα ήθελα να σημειώσω ότι αρκετές φορές παρακολουθώ τα σχόλια ή κριτικές σου και η εικόνα που έχω σχηματίσει είναι ότι είσαι ένας άνθρωπος καλλιεργημένος και ευγενικός, με εμπειρίες και συγκροτημένη άποψη για αρκετά θέματα.

Πολλές φορές συμφωνώ μαζί σου.

Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν θα εκφράσω μια άποψη διαφορετική από την δική σου για κάποιο συγκεκριμένο θέμα, όπως ακριβώς θα έκανα και με έναν φίλο.
review reaction 1 hornyasfuck, amjik, Constantinos27 και 1 ακόμα μέλος
01 Αυγούστου, 2021
Ο τίτλος σε τι αναφερεται?σου ελεγε γαμα.με.πιο δυνατα?
review reaction 1 hornyasfuck
01 Αυγούστου, 2021
Πάλι έγραψες.
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, john100
01 Αυγούστου, 2021
θα συμφωνησω σε ολα...η κοπελα ειναι πανεμορφη κ κανει τρελο τσιμπουκι..κι αντεχει στο σφυροκοπημα..
Εχει ολο το πακετο, αν ηταν 1.75 θα ηταν μοντελο victoria secret
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, protaris2018 και 1 ακόμα μέλος
01 Αυγούστου, 2021
@gnnakos
Ναι
J
john100
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27
01 Αυγούστου, 2021
Η Νικολ ειναι μια αλανιαρα γατουλα με πανεμορφες ματαρες που εαν βρεις τα κουμπια της θα περασεις φινα!
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, john100
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8