Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 171 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο μελετη των κριτικων και των προτασεων απο τους εμπειρους συναδελφους του ΜΠΟΥ, (και με την κοπελλα μου να εχει εκφρασει τετοιες "ανησυχιες" - τριο με γυναικα,) ημουν τυχερος και πετυχα την Κατερινα ελευθερη, Πανω που επεστρεψε απο εξωτερικο.

Ειχα κλεισει δωματιο σε ενα κανονικο (οχι ημιπαραμονης) ξενοδοχειο (Μιχαλακοπουλου), και η κοπελλα μου (45 ετων, καλλιγραμη με D στηθος) ηταν αρκετα αγχωμενη. Μου δηλωσε πως το κανει για μενα κυριως, και μαλλον δε θα τησ αρεσε....

Η Κατερινα ηρθε ελαφρα καθυστερημενη λογω κινησης (ειχε ειδοποιησει εγκαιρα) και αμεσως με τον χαρακτηρα της, εφτιαξε το καταλληλο κλιμα.

Γρηγορο ντους, και στον αγωνα!!!

Καταλαβαινοντας το αγχος της δικιας μου, ασχοληθηκε κυριως μαζι της , και οταν τη χαλαρωσε, ασχοληθηκαν μαζι μου.
Τα πολλα λογια ειναι φτωχια.
Περασαμε ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ υπεροχα, προσπαθησα και αντεξα μια ωρα ,και για τις ζουμερες λεπτομερειες , δειτε τις αλλες κριτικες. Τελειωσα στο στομα τους, την ωρα που φιλιοντουσαν.... Δεν ξερω εαν καταπιε κι ολας

Το μονο "αρνητικο" ειναι το υπεροχο κωλαρακι της, που δε δινει :-( (παραπονο και αλλων αγωνιστων)

Η δικια μου, στο τελος παραδεχτηκε πως τησ αρεσε παααααααρα πολυ, και τωρα που εχει την εμπειρια, ηταν σιγουρη πως την επομενη φορα θα το ευχαριστηθει ακόμη περισσοτερο.

Η τιμη δεν ειναι ευκαταφρονητη, αλλα αξιζε !! Ειδικα για ζευγαρι που θελει να ξεκινησει αυτου του ειδους τις εμπειριες, η Κατερινα ειναι VFM

Κατερινα ευχαριστουμε, και θα με καθοδηγησεις για την επομενη φορα ;-) - Ξερεις εσυ

ΥΓ: Αν και πολλα χρονια μελος στο site, ελαχιστα ειχα ασχοληθει με τον αγοραιο ερωτα, οποτε η συμβολη μου ειναι ουσιαστικα μηδενικη, με πρωτη ενεργεια αυτη την κριτικη μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
745
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, Constantinos27 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2021
Αν και χωρίς πολλές λεπτομέρειες ωραία κριτική. Όμως τα 300 πολλά όταν στα γραφεία κυκλοφορούν για ίδιο πρόγραμμα καλύτερες και πολύ φθηνότερες. Όμως περί ορεξεως....
31 Ιουλίου, 2021
Ενδιαφέρουσα κριτική!
01 Αυγούστου, 2021
Αν και χωρίς πολλές λεπτομέρειες ωραία κριτική. Όμως τα 300 πολλά όταν στα γραφεία κυκλοφορούν για ίδιο πρόγραμμα καλύτερες και πολύ φθηνότερες. Όμως περί ορεξεως....

Έχεις κάποια συγκεκριμένη να προτείνεις? Μην παρεξηγηθώ, δεν προσπαθώ να ανοίξω αντιπαράθεση μαζί σου. Απλα επειδή κανονίζω τρίο με την κοπέλα μου, αν έχεις κάτι αξιόλογο θα με ενδιέφερε να δοκιμάσω.
Με την Κατερίνα πάντως έχουμε βρεθεί και έχουμε περάσει σούπερ.
review reaction 1 George Mitsibonas
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3