Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 15 10
Call-Girls 25748
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επικοινωνία με το γραφείο και όλα μια χαρά.'Έφτασε η νεαρά στην ώρα της, χαιρετούρες με πεταχτό φιλί και πέρασε στον χώρο μου. Αγγλικά το έχει μια χαρά, της πρόσφερα κρασί αλλά ήθελε νεράκι.
Όμορφα και απλά ντυμένη με λευκό φόρεμα , τώρα το αγόρασε λέει με τις εκπτώσεις, φουλ βαμμένη, σπαστό μαλλί όπως στις φωτό , πρόσωπο όμορφο , κορμάκι καλό καθαρό από τατού και πλαστικούρες, βυζάκια στητά και ρόγα κάγκελο , μόνο τα χείλι της έχει πειράξει , αμαρτία ρε κορίτσια πια , το οποίο επηρέαζε πιστεύω και τα φιλιά με γλώσσα. Φίλαγε με ανοιχτό στόμα και πέταγε την γλώσσα έξω. Α κωλαράκι για γλύψιμο.
ότι βλέπετε θα έρθει πάντως!
Αρχίσαμε κουβεντούλα και σιγά σιγά φιλιά , δεν φιλά όμορφα λόγω χειλιών πιστεύω, αγγίγματα. βγάλαμε φορεματάκι, χωρίς σουτιέν η νεαρά, ερεθίζεται η ρόγα της.
με έγδυσε και έπεσε στα γόνατα, πιπούλα καλή όχι βαθειά , μπόλικο παίξιμο με γλώσσα, χέρι της το έβγαλα , την πίεσα για ντιπ & ανέβασα ρυθμό χωρίς αντίσταση.
Την περιποιήθηκα και γω , δέχεται δακτυλάκι μπρος , λίγο προς το κοιμισμένη μου φάνηκε σε κείνη την φάση.
Προφυλακτικό βάλαμε, παιδεύτηκε λιγουλάκι και μέσα στο μουνάκι της, καλή η αίσθηση, δεν κλέβει αλλά στα βαθειά μπασίματα έδειχνε να πονά. Αρχικά κάθισε πάνω μου, περάσαμε στα πλάγια και τελειώσαμε στα 4 πάνω στην πλατούλα της.
Μπανάκι μανάκι σιγαρέτο και κουβέντα.
Δεν είχαμε δεύτερο ημίχρονο , δεν μου έκανε , δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες μου στον πρώτο ημίχρονο , μπορεί κουρασμένη, δεν είχαμε χημεία , δεν με γούσταρε , δεν ξέρω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, chris1955, Constantinos27 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2021
Μάλλον αρχίζει και δείχνει τα πρώτα σημάδια κόπωσης.
Τα πολλά συνεχόμενα ραντεβού είναι φυσικό να οδηγούν προς τη κόπωση.
Κοιμάται στις 5:00 και ξυπνάει στις 9:00 ...
review reaction 1 gpd, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1