Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 11 10
Call-Girls 19086
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με αρκετή καθυστέρηση λόγω διακοπών ανεβάζω επιτέλους την κριτική.Λοιπόν συνεννόηση εύκολη με το γραφείο,και η κοπέλα στο δωμάτιο μου.Είναι στο σώμα ακριβώς όπως τις φωτογραφίες ,στο πρόσωπο όμορφη αλλά μου φάνηκε λίγο πιο μεγάλη απο 25 που μου είπε(γύρω στα 27 την έκανα) αλλά κανένα πρόβλημα.Η κοπέλα έχει απίστευτη διάθεση να σε ευχαριστήσει και μια πολύ θετική ενέργεια.
Πάμε στο παρασύνθημα:
Πίπα ικανοποιητική με προσπάθειες για deep,φόρεμα του σκούφου και πρώτη στάση απο πάνω μου όπου έχει πολύ στενό μουνάκι κόντεψα να χύσω αμέσως.Στη συνέχεια στα 4 σφυροκοπώντας το απίστευτο κωλαράκι της(μάγκες έχει τρομερό κώλο λες και κάνει στίβο).Μετά απο ώρα κάθως γαμούσα ήρθε το τέλος στο σκούφο.Μετά μπανάκι και κάναμε για χαλάρωση 69 για να γλύψω το μουνάκι της που ήταν φρεσκοξυρισμένο ,απο τα πιο όμορφα που έχω δει με ωραία χείλη.Τέλος λίγο σόσιαλ που η κοπέλα το κατέχει το αγγλικό,τελευταίο παθιασμένο φιλί για καληνϋχτα και τέλος ραντεβού.
Συνοψίζοντας περνάει στις θετικές εμπειρίες και ίσως να ήταν στανταράκι μου αν καθόταν περισσότερο.?
Πέρασα πολύ καλά και αυτό μετράει!!!??

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Weruloa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.429
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 monstercock greece, TOMCRUISE, olddog και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού