Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 3 10
Call-Girls 3810
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά τη προχθεσινή φόλα με την Σονια απτό πρακτορείο, κλήση μεσημεριανή να κλείσω κάνα κοριτσάκι για το απόγευμα.
Στο τηλεφωνικό μια καυλιαρικη φωνή εν ονόματι Ράνια που την ζαλισα αλλά με εξυπηρέτησε σε ότι ζήτησα, και αφού μου πρότεινε Λίλα και αφού της λέω κοίτα μωρό, έρχομαι ήδη από φόλα μη μου το χαλάσεις το απόγευμα γιατί βλέπω πως και Λίλα δεν έχει και τα καλύτερα στα κριτιρια της.
Με διαβεβαίωσε θα περάσω καλά και ότι είναι κουκλακι.

Στο παρασύνθημα, από τα πιο όμορφα κορίτσια που έχω συνάντηση.Δεν έχει ομορφια μοντέλου,έχει μια ομορφιά πολύ προσιτή και πολύ πολύ όμορφη.
ΟΙ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΗΝ ΑΔΙΚΟΥΝ ΠΟΛΥ.
Ματαρες πράσινες και τίποτα σε υπερβολές πάνω της,ούτε χείλια ροφούς ούτε μαλακίες,έχει φυσική ομορφιά και γενικά πολύ καθαρό άτομο.
Απτή πρώτη στιγμή που ήρθε και κάτσαμε στο σαλόνι ήταν μέσα στο χαμόγελο,και πολύ καλή στην επικοινωνία και πήρα +μισή ώρα παράταση για να μην αγχωθουμε.
επιδερμίδα φοβερή , περιποιημένη παντού και ωραίο άρωμα παντού.
Ήρθε με ένα σετ σανδάλια γόβες με πολύ όμορφα άκρα που της ζήτησα να μη τα βγάλει.
Πήγε για μπάνιο ,βγήκε μόνο με τα πέδιλα και αρχίσαμε παιχνίδι.

στον καναπέ μου άνοιξε τα πόδια της και έφαγα το μουνακι της αρκετή ώρα σε σημείο που ήμουν έτοιμος να χύσω.
Της τον έδωσα στο στόμα, μου είχε πει της αρέσει να είναι άτριχος λείος και άρχισε την πιπίλα...δεν έχει deep, ούτε καν το προσπαθεί αλλά τον σπατουλαρησε ολόκληρο και τα δίδυμα κάτω.
Πρώτη κατάθεση αφήσα στο στήθος της.
Δεύτερο γύρος έγινε μετά από μπανάκι μαζί και όπως βγήκαμε ξαναφόρεσε τις γόβες της, πέρασα αλεξίπτωτο και άρχισα το κάρφωμα.
Δε διαμαρτυρήθηκε αν και σε κάποια φάση ίσως ήμουν υπερβολικός όπως έβλεπα τη κωλαρα της και τα ποδαράκια της κάτω να τα κρατάει σαν να θέλει να ξεχαστεί από αυτό που τράβαγε το μουνακι της.
Άδειασα άλλη μια γερή ποσότητα σπέρματος στη πλάτη της και στο κωλο της.
Δάχτυλα δε δέχετε, μου είπε είναι θέμα υγιεινής .

Της ζήτησα να ττην έχυνα στα δαχτυλακια της αλλά μου είπε μόνο αν έβγαζε τα σανδάλια της,που δεν ήθελα αλλά το καταλαβαίνω οκ.

Η κοπέλα Ασχολείται με θέματα υγιεινής διατροφής και τρόπου ζωής και αυτό φενετε άλλωστε ακόμα και απτό χαμόγελο της,απτό σώμα της,απτην επιδερμίδα της από όλα.

Το γραφείο με κάλεσε πίσω μετά το τέλος αν έμεινα ευχαριστημένος και είπα όλα οκ,πιθανόν μετά τη φόλα με τη Σόνια, θα είχαν ενα άγχος παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
68
Likes:
2.758
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, olddog και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού