Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα το φιασκο με την Αρινα , το γραφειο μου προτεινει την κοπελια. Θα τα πω συνοπτικα.

Εμφανισιακα δεν θα πιστευες οτι την παρτουζωναν σε ταινιες 2 και 3 κρεββατια με ποδια και αυτη να γελαει. Γλυκο προσωπακι , οχι τιποτα το ιδιαιτερο , ωραιο απαλο δερμα , ωραιο στητο φυσικο βυζι.
Στο σερβις της δεν εχει καμια μα καμια επαφη με τις τσοντες. Δεν παιρνει καθολου πρωτοβουλιες , οταν λεμε καθολου εννοουμε καθολου. Η πιπα ειναι με δοντι με βαθμο πονου καποιες φορες. Φιλαει βαθια και αισθησιακα. Αγκαλιαζει ,χαιδευει μαλλια και αναστεναζει απαλα οταν γαμιεται.

Σε γενικες γραμμες καμια επαφη με το τι προτιμαω , γενικα θελω να σκυλωγαμαω , εκφυλα πορνιδια ή ψευτοδηθεν μηαπτου κυριλογκομενες. Για σουιτ λοβ το χω κοψει το αθλημα εδω και πολλα χρονια που ειμαι ελευθερος, αλλα παρολα αυτα με την κοπελιτσα ημουν τεντα απ το πρωτο μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο. Μιλαμε ανετα ληστευα πολυτιμους λιθους κοβωντας το προστατευτικο τζαμι της βιτρινας. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι αλλα οπως και να χει αυτο εγινε. Εχυσα δυνατα στα 4 πανω στην κωλαρα της μια φορα , την δευτερη δεν ειχαμε χρονο και το ληξαμε αχυστα.

Στο σοσιαλ ειναι πολυ κομπλε , πολυταξιδεμενο το κοριτσι και εξυπνο. Υπαρχει μια γενικη θλιψη, προβληματισμος που την ακολουθει θα ελεγα αλλα δεν με ενοχλησε καθολου , την κανει αληθινη. Γενικα αυτο θα την χαρακτηριζε , αληθινη. Σωμα , σερβις , συμπεριφορα ολα αληθινα. Δεν θα την ξανασυναντουσα επειδη δεν ειναι στα γουστα μου αλλα σιγουρα καποιοι αγαπουληδες θα την ερωτευτουν πιστευω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
jason155
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.067
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nipper, monstercock greece, Cooper S και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2021
Είναι αλήθεια ότι έχει κάτι μελαγχολικό επάνω της.
Είναι αλήθεια ότι περιμένεις τσόντα και παίρνεις πολλές αγκαλιές.
Έχει μια αξιοσημείωτη ηρεμία στις κινήσεις της.
Εγώ είχα περάσει όμορφα.
review reaction 1 Limperatore XXI, hornyasfuck, TOMCRUISE και 5 άλλα μέλη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1