Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 15 10
Call-Girls 25748
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ότι και να πω ο γραπτος λογος δεν μπορει να περιγραψει ποσα συναισθηματα ενιωσα σε 1 ωρα.Ο τιτλος ισως το περιγραφει.... Με θεωρω εμπειρο στη διαχειριση των ανθρώπων, κατ επεκταση και των γυναικων τουλαχιστον στο επικοινωνιακο επιπεδο. Σε 1 ώρα με μια ξενη σπανια εχω νιωσει χημεια η να κανω σεξ υψηλου επιπεδου(πχ Νικα ).οποτε συνηθως ενα απο τα 2 σου μενει.Το σεξ/εμφανιση η η προσωπικοτητα οσο μπορεις να τη διακρινεις.
Τεσπα στο προκειμενο.Παω στο ξενοδοχειο της.Περιμενω στην εισοδο γιατι εφτασα νωρις. Σκαει το μωρο τρεχοντας από προηγουμενο ραντεβου και περναει μπροστα μου χαμογελαει. Μενω μ α λ ά κ ας! Μου ειχε πει η Καιτη(κοριτσαρα μου) ότι είναι πανεμορφη αλλα λεω οκ κοψε κατι και μπορει. Μαγκες μου ποια Ινεσα που ελεγα για ματια γατισια. Περπατουσε στα δωδεκαποντα και ζαλιζοσουνα.Ποδαρες προσωπαρα. Εδώ μιλαμε για ένα ποιημα της φυσης.Το δροσερο νερο που τρεχει αναμεσα στη βλαστηση και δροσιζει τα ποδια σου μετα από πεζοπορια ωρων….Το κοριτσι στη ρεσεπτιον μουναρος by the way.Περιμενω να φρεσκαριστε παιρνω δωματιο και παω.Ανοιγει σκαει χαμογελο.Παλι μαλακας εγω.Το πιανει γελαει με την παρτη μου.Κανω μπανιο βγαινω. Τις λεω βαλε τις λεοπαρ γοβες που βλεπω εκει διπλα δεν με πιανει καλα. Αρα αγγλικα δυσκολα. Οκ λεω παρακατω.22 ετων την χαμουρευω ορθια χειλη πειραγμενα αλλα υπεροχα. Την γδυνω σιγα σιγα και αποκαλυπτεται ένα φυσικο κορμι με μικρο βυζι αλλα υπεροχο και ένα κωλαρακι ποιημα. Βλεπω καποια σημαδια από καποιους γαμιαδες λεω οκ στο μπιμπελο ρε παιδια?
Δεν λεει όχι γιαυτο κι ας μην της αρεσει. Δεν κρατηθηκα την εγλυψα παντου,παντου όμως. Ευωδια και ερεθισμος φουλ,γυρναω σε 69 και τρελαινομαι. Όταν βλεπεις αυτό το προσωπο να σε παιζει γαμησε τα. Τεσπα συνειχστηκε ο ενας γυρος με τα προβλεπομενα. Στα 4 σμετειχε ωραια, δεν κλεβει τον πηρε ολο το εζησε και με εκανε να ζυσω πολυ εντονα.

Το ζουμι είναι ότι μετα προσπαθωντας να συνεννοηθουμε καταλαβα ότι αυτή η κοπελα θα επρεπε να κανει κατι άλλο. Εφυγα πολύ ευχαριστημενος μεν αλλα πρωτη φορα λιγο μελαγχολικος. Δεν θα πω αλλα όμως γιατι ο καθενας μπορει να το παρει όπως θελει.

Η κοπελα υπεροχη το γραφειο υπεροχο τα 150 πολλα,το χοτελ καλο η ρεσεψιονιστ για γλυψιμο.

Κλεινοντας η Αλμπα είναι της φασης που αν εμενε στην πολη μου τα κατεστρεφα όλα. Δεν ειμαι αγαπουλης μην προτρεξετε.
Είναι μεγαλη ξεμυαλιστρα αν εισαι ομως χωρις να κανει πολλα πολλα.
Μακαρι να την ξαναδω για να προσπαθησω να ολοκληρωσω την αποψη μου.
Αλλα νωρις γιατι τα βραδια της δεν είναι τα ιδια..

Ευχαριστω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 23, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
protaris2018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.576
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, trikimia, hornyasfuck και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2021
Συμφωνώ.. Το κορίτσι δεν παίζετε...!! Μόλις έγραψα και εγώ κριτική πριν λίγο έφυγε από εμένα και είμαι σαν μαλακας... Ήταν απίστευτη...
review reaction 1 hornyasfuck
24 Ιουλίου, 2021
Αγγλικά μιλάει ή μόνο body language και google translate?
review reaction 1 hornyasfuck, Stavros(2)
24 Ιουλίου, 2021
Srek7 μιλάει πάρα πολύ καλά αγγλικά
review reaction 1 hornyasfuck
24 Ιουλίου, 2021
Μιλάει δεν είναι βούρλο αλλά θέλει τον τρόπο της!
review reaction 1 hornyasfuck
25 Ιουλίου, 2021
@Stavros(2), protaris2018

Ευχαριστώ και τους δυο σας. Στις κριτικές δεν είναι σαφές!
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5