Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με τις περισσότερες μιλφαρες να είναι φουλ και με διάθεση για κάτι άλλο έστειλα στο γραφείο.Ευκολο το κλείσιμο και η μικρή ήρθε στον χώρο μου.Εχω αναφερθεί ότι αν δω μιλφ το προτιμώ αλλά λόγω ώρας, μέρας, χρόνου είπα να πάρω τη μικρή και ας ξέρω ότι μπορεί να βγει amateur.
Ζήτησα από το γραφείο να έρθει με κάποια standards όπως εσώρουχα.Το δέχθηκαν και η μικρή έχει μια μικρή γκάμα από σεξουλιαρικα...Σαν γκόμενα έχει το φοιτητικό στυλ που σκάει σε κάτι νησιά και θες το βράδυ να τηςν έχεις μαζί σου...Γουσταρα που ήταν κοντά στις φωτογραφίες της και γουσταρα επίσης το στητο βυζί και τον κωλο πέτρα.Μετα τις απαραίτητες χειραψίες και γνωριμίες πήγε στο μπάνιο να ετοιμαστεί.Βγηκε με τα σεξουαλικά που είχε στο οπλοστάσιο της.Το παιχνίδι πήρε μπροστά και άρχισε να με φτιάχνει με φιλιά και πίπα.Η πίπα της γονατιστή στο καθρέφτη να την βλέπω με είχε φτιάξει.Πολυ καλή με δόσεις deep και γλυψαρχιδι.Ηθελα να την γαμησω όπως όπως και έτσι άρχισα να της τον βάζω όπως ήμασταν όρθιοι μέχρι το πρώτο άδειασμα...Ενδιάμεσα παρόλο την ηλικία της σοβαρή χωρίς χαζοκουβεντες λες και είμαστε εκδρομή στο σχολείο...Δεύτερο μέρος στο παιχνίδι με πίπα που κατέληξε σε εξήντα εννέα.Τετοιο νεανικό τρυφερό δεν το αφήνεις χωρίς να το γευτείς...
Δεν είχαν μείνει περιθώρια και μετά την καποτα την πήρα cow girl όπου ήρθε το άδειασμα της δεξαμενής...
Καλό ραντεβού με την μικρή που δεν το πίστευα ότι θα εξελιχθεί τόσο ωραίο.Ελπιζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 23, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
CS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, koukoskoukou, redb και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού