Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 6 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 26410
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όταν είδα αυτό το κορίτσι είχε γίνει στόχος.... ο λόγος Νομίζω ότι είναι εμφανέστατος... ο κόλος της Δεν υπήρχε περίπτωση τέτοιο πάτο τουλάχιστον να μην τον περιποιηθώ.... τηλέφωνο Λοιπόν στο γραφείο όπως πάντα εξυπηρετικότατο και για την επόμενη μέρα έκλεισε και ραντεβού το απόγευμα σε ξενοδοχείο της επιλογής μου.... όταν μπήκε μέσα η κοπέλα έπαθα πλάκα... αρκετά συμπαθητικό πρόσωπο σχετικά λεπτή από τη μέση και πάνω με βυζάκι μικρό Αλλά ρε παιδιά μία πατούρα από άλλο πλανήτη... μπήκε για μπάνιο εφόσον έπεσε το καθιερωμένο γλωσσόφιλο και όταν βγήκε την περίμενα ξαπλωμένος στο κρεβάτι.... εκείνη με μία πετσέτα γύρω της περιττό να σας πω ότι μόλις την έβγαλε την έστησα στα τέσσερα και ξεκίνησα το δικό μου αγώνα.... χώθηκα στον πάτο της με τα μούτρα και δεν έβγαινα. με τίποτα... Μούσκεμα η μικρή... η συνεδρία είχε τα πάντα pse gfe αλλά εκτός από κώλο... Φτου φτου φτου ... δεν τον δίνει Τουλάχιστον σε μένα... η κοπέλα είχε σαν κύριο μέλημά της να περάσω καλά είχαμε δύο φορές επιτυχία με τελείωμα πάνω στον κώλο της από μένα ναι ναι ναι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
7.025
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, THV, Bartender 74 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού