Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Call-Girls 15904
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλίκη είναι «φρέσκια» 3 μέρες στην Ελλάδα απ ότι μου είπε. Την είδα στη σελίδα του γραφείου και αμέσως μου κέντρισε το ενδιαφέρον. Κανόνισα ραντεβού για το ίδιο βράδυ, στο ξενοδοχείο του γραφείου. Είναι στη Λ. Συγγρού, θέσεις για παρκάρισμα έχει αρκετές τριγύρω, καθαρό ξενοδοχείο με ευρύχωρα δωμάτια και μεγάλο κρεβάτι. Η επικοινωνία με το γραφείο άψογη. Έκλεισα 1 ώρα με cif/cim. Η Αλίκη μου άνοιξε την πόρτα φορώντας ένα λευκό μίνι φόρεμα. Ήταν πολύ φιλική και χαμογελαστή, τα Αγγλικά της είναι σχεδόν ανύπαρκτα, ευτυχώς ξέρω λίγα Ρωσικά! Η επικοινωνία μας ήταν παρόλα αυτά εξαιρετική. Αρχίσαμε τα φιλιά, φιλάει βαθιά και με γλώσσα. Γδυθήκαμε και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι όπου άρχισε μια πίπα τρομερή! Σπάνια μου έχουν κάνει τόσο βαθιά πίπα! Με αρκετό σάλιο και καυλιαρικους ήχους (gagging) της έπιασα το κεφάλι με τα 2 χέρια και κυριολεκτικά της γαμούσα το στόμα. Της άρεσε πολύ απ ότι φαίνεται, γύρισε στο πλάι για να μπορεί ταυτόχρονα να τρίβει το μουνακι της! Για να μην τελειώσω αμέσως κάναμε ένα διάλειμμα και άρχισα να την γλυφω εγώ σε στάση 69. Βογγούσε δυνατά και ήταν πολύ υγρή, δάχτυλο δεχόταν με χαρά και στις 2 τρύπες. Την έστησα στα 4 και άρχισα να τη σφυροκοπάω δυνατά, μπατσακια στα κωλομέρια κλπ. Βογγουσε δυνατά και φώναζε da da...όταν της έβαλα και τον σαλιωμένο αντίχειρα στην πίσω τρύπα τρελάθηκε! Πρέπει να τελείωσε αμέσως. Εγώ ακόμα κρατούσα, την έβαλα να με καβαλήσει γιατί είχα κουραστεί απ το σφυροκόπημα. Κουνιόταν πολύ ωραία πάνω μου και εγώ την κρατούσα σφιχτά απ τα κωλομερια και της έβαζα και δάχτυλο από πίσω. Τελείωσε άλλη μια φορά. Και μετά ήρθε η σειρά μου όταν ένιωσα ότι τελειώνω της είπα να ξαπλώσει και της τον έδωσα στο στόμα. Έγλυφε και ρούφαγε βαθιά και εγώ της κρατούσα το κεφάλι. Τελείωσα στο στόμα της, τα δέχτηκε με χαρά και μου τον καθάρισε με τη γλώσσα κοιτώντας με με καυλα. Έπεσα στο κρεβάτι εξουθενωμένος και η Αλίκη ξάπλωσε δίπλα μου και μου χάιδευε το στήθος. Μου ειπε ότι τελείωσε η ώρα μας, και της είπα ότι θέλω να κάτσω άλλη μισή ώρα αν γίνεται γιατί είναι πολύ καυλα. Ευτυχώς δεν είχε άλλο ραντεβού μετά οπότε έκατσα. Ο δεύτερος γύρος άρχισε πιο ήρεμα με φιλιά στο λαιμό και στο στόμα, συνεχίστηκε με πολύ βαθιά πίπα πάλι και μετά πισωκολλητό ξανα (γιατί έχει τέλειο κωλο) και χύσιμο πάλι στο στόμα και στο πρόσωπο. Ήταν μια τέλεια εμπειρία με την Αλίκη, την συστήνω ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα την συναντήσω πάλι. Την επόμενη φορά και με πρωκτικό! Μακάρι να είχε κι άλλες τέτοιες το γραφείο. 210€ για 1,5 ώρα + 40€ cim/cif

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
440
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, monstercock greece, spor48 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2021
Ο επόμενος στόχος κλείδωσε!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1