Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 50 10
Call-Girls 139813
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συναγωνιστές,ήρθε και η δική μου η ώρα με την Ντια. Είχα διαβάσει τις κριτικές των υπολοίπων και κου κέντρισε το ενδιαφέρον, αλλά πολύ περισσότερο οι φωτογραφίες της με τα υπέροχα πόδια. Αυτό ήταν το κυριότερο που μου έκανε να θέλω να την συναντήσω και παραμερισα ότι δεν έχει το στήθος που θέλω!!! Αλλά any way είπα πρέπει να τιμηθούν οι ποδαρες της!!!
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και πάω στο ξενοδοχείο. Κάνω μπανακι και ύστερα από λίγο το κορίτσι στην πόρτα μου.
Δεν μπορώ να πω πως ενθουσιαστηκα από το πρόσωπο της αλλά από το σώμα της και κυρίως από τα πόδια της τα οποία τα τονίζει ξέροντας ότι είναι το μεγάλο της ατού. Αμέσως με το που μπήκε άρχισε το μπαλαμουτι και μόλις με ξαπλώνει στο κρεβάτι μου λέει ότι θα μπει στο μπάνιο. Εκεί άρχισε να βγάζει τα ρούχα της και όταν έφθασε να βγάλει το τζιν σορτσάκι της και τα πέδιλα της έκανε αυτό που έπρεπε με σκοπό να τονίσει τα πόδια της. Έβαλε το ένα πόδι στο κρεβάτι και μετά το άλλο για να βγάλει τα πέδιλα της και μετά το σορτσάκι της. Έξυπνη κίνηση. Μπανακι και βγήκε.
Άρχισε μπαλαμουτι,καλό,λες και ήμουν με την γκομενα μου και μετά πιπα. Καλή θα την χαρακτήριζα. Πέρασε και από τις μπάλες. Μετά την γύρισα να την γλύψω και εγώ. Πέρασα αρκετή ώρα στα βυζάκια της(αν και δεν είναι το μεγεθος που θέλω γιατί άλλωστε το λέω σε κάθε κριτική μου ότι είμαι μέγας βυζολαγνος)τα οποία αμέσως καυλωσαν και αμέσως έπαιζα τις ρογιτσες. Φόρεσα τον σκούφο και αρχίσαμε το σεξ. Μάλιστα η Ντία πέρασε το πόδια γύρω από την μέση μου και έδειχνε ότι γουστάρει. Έβγαζε και ωραίες κραυγές υδονής που με καυλωναν και έτσι ήρθε το τέλος. Τελείωσα μέσα στο σκούφο που ήταν στο γλυκό μουνακι της.
Μπανακι και από τους δύο, λίγο μπλα μπλα, μπορείς να μιλήσεις γιατί είναι σε αρκετά καλό επίπεδο τα Αγγλικά της.
Μετά άρχισα να την χαϊδεύω και αρχίσαμε το μαπαλαμουτι. Πιπα πάλι καλή και πέρασμα από τις μπάλες. Πρέπει να το κάνει συνέχεια στην πιπα. Ζήτησα να φορέσω το προφυλακτικό μόλις τελείωσε την πιπα, μου το φοράει και με καβαλάει. Χουφτωνα και η Ντια έδινε τον ρυθμό. Μετά με δική μου παρότρυνση γυρίσαμε σε ανάποδη καβαλαρισα και έπιανα τα μικρά της καπουλια. Ύστερα με δική της παρότρυνση γυρίσαμε στα 4 και αμέσως σφυροκοπημα. Δεν έδειξε να πονάει και έτσι συνέχισα και έτσι ήρθε το τέλος. Αυτή τη φορά της τα έριξα στο στόμα. Πήγε στο μπάνιο και τα έφτυσε.
Έκανε μπανακι της έδωσα τα χρήματα και έφυγε.
Αυτά έγιναν και μπορώ να πω ότι πέρασα πολύ καλά.
Υ.Γ. Βάζω ίσως ότι θα την ξανασυναντουσα γιατί δεν έχει το μεγεθος στο βυζι που θέλω. Κατά τα άλλα όλα ήταν πολύ καλά!!!
Καλά γαμισια να έχουμε και καλό καλοκαίρι!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
22.282
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 company of heroes tho, delipas, Constantinos27 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2021
τελικα δεν μας ειπες , τα βυζια της ειχα το μεγεθος που σου αρεσει;???????
23 Ιουλίου, 2021
Όχι δεν τκ είχαν, άλλωστε τκ λέω και στην κριτική!!!
review reaction 1 TOMCRUISE
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2