Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 184 10
Call-Girls 746500
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν συνάντηση με την Αντριάνα Κυριακή στο bill… της είχα πει για 2 ώρο ( μ στέλνει ηχητικό στο viber , Ε 2 ώρες γαμησι ας το κάνουμε 1-1.30 ώρα … μια ψιλό ξενερα φάνηκε … κλείνουμε 7 το απόγευμα το κάνει 8… έρχεται 8.25 στο δωμάτιο … χωρις να ενημερώσει… πάμε πάρακατω … μπαίνει στο δωμάτιο με υφος χιλίων καρδιναλίων …. ( δεν έφταιγα σε κάτι εγώ ) ο προηγούμενης μύστης δεν είχε βάλει αιρ είχε ιδρώσει δεν είχε κάνει μπάνιο , και την γκρίνια την άκουσα εγώ … για 20 Λέπτα αυτό το θέμα …. Η ξενερα είχε επέλθει στο φουλ … πάει για μπάνιο , βγαίνει ξανά τα ίδια με τον προηγούμενο , αρχίζει πέρνει μια βιδωτη της τα έδωσα στο στόμα … δεύτερος γύρος δεν υπήρξε Γτ ειχα χαλαστεί στο έπακρο… την ρώτησα την χρωστάω 60 ευρώ μ λέει αλλά μην το πεις πουθενά …
Υγ1) προσφέρθηκε να μ στείλει άλλη κοπέλα αλλά δεν δεκτηκα με την καμία
2) μου είπε μην βάλω κριτική η μην πω ποσά λεφτά μ πήρε …3) μπορεί να ήταν η κακια στιγμή
4) απο ιέρεια του σεξ ήταν σαν ειναι παγκιτης στην ομάδα της Καλαμάτας
5) καλό καλοκαίρι .. καλά γαμησια
6)Αντριάνα πήγαινε διακοπές

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 18, 2021
Στο χώρο μου
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Saftes87
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
1.229
Πόντοι:
201
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Elganador, Ντουνταράς, doc_lin και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2021
Πρωτη κριτική απο καινουργιο μέλος ...
Σιγουρα ειχε κακη μέρα ...και φταιει καποιος απο μας ( μλκ υπαρχουν πολλοι δεν το συζηταμε )

Για μενα η κριτικη επρεπε να μπει αλλα δεν επρεπε να αναφερεις τιμη , γιατι τωρα θα ζητανε ολοι με 60 ευρω
review reaction 1 spipis71, Zebu, james034 και 3 άλλα μέλη
22 Ιουλίου, 2021
Φίλε καλά έκαμες κ τα έγραψες. Από την άλλη να μην από παίρνουμε την κοπέλα, άνθρωπος είναι είχε μια κακή στιγμή. Δύσκολη η δουλειά αυτή, πολλοί κ διάφοροι πελάτες. Και μόνο που σε έκανε έκπτωση, μπράβο της.
review reaction 1 Redmad, james034, men1975 και 1 ακόμα μέλος
22 Ιουλίου, 2021
Εύγε που τα έβγαλες όλα στη φόρα!
Πάντως 60 ευρώ για ένα τσιμπούκι είναι η σκέτη κλοπή, ακόμα κι αν ήταν καταπιωτικό!
Πάμε γι άλλα...
review reaction 1 Saftes87
22 Ιουλίου, 2021
Μύστες απλά να λέγονται και τα άσχημα όχι μόνο τα καλά … στην κριτική μου δεν έριξα ευθύνη … απλά ότι ξενέρωσα … ειπα ότι έγιναν … και ούτε κατηγορώ την κοπελα…. ?
review reaction 1 men1975, TASSOS karipidis
22 Ιουλίου, 2021
Εγώ την Συνάντησα 1 Φορά και δεν μου έτυχε κάτι τέτοιο.... Μάλλον έπεσες σε κακή στιγμή....
22 Ιουλίου, 2021
Δεν κανονίσαμε ραντεβού στις 7 οπός ζητάω να με ενημερώσετε απο μεσημέρι!το άλλαξα για 8 ορα ..γιατί δεν λες αυτό ?? 2-ρο έκοψα και εγώ το ραντεβού!Γιατί δεν το λες και αυτό???3-το σου λέω παρε αλί κοπέλα, δεν θα πάμε καλά! Γιατί δεν το λες ΚΑΙ ΑΥΤΌ???ΚΑΙ ΤΊΜΙΑ ΓΙΑΥΤΌ 80 ΌΧΙ 60 !!
review reaction 1 spipis71, George Mitsibonas, Tsourekis1324 και 3 άλλα μέλη
22 Ιουλίου, 2021
Δεν είναι δισκολο να ξενερώσω και εγώ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ !ΈΡΧΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΤΟΜΑΤΙΚΌ!ΠΆΛΙ ΕΊΝΑΙ 100
22 Ιουλίου, 2021
Αλα και να λέμε την αλήθεια..αφού παμε έτσι!!!Ένα πεοσ με τρίχες στο ολοτο κορμό χονδρό και στραβό...ΔΙΣΚΟΛΟ ΑΛΑ ΚΑΤΆΦΕΡΑ!!!!???????
review reaction 5 review reaction 3 Stella***, papaphilips, ant-ant και 2 άλλα μέλη
22 Ιουλίου, 2021
Την Άντριαν δεν την συνάντησα ποτέ. Αποσα διαβάζω όμως κ ακούω, είναι πολύ καλή κοπέλα, άνθρωπος, σέβεται τον πελάτη. Όλες οι κριτικές είναι θετικές γιαυτην. Δίνει τα πάντα για τον πελάτη. Άνθρωπος είναι όμως, δεν είναι εύκολο να βλέπει τον καθένα από μας. Μια άτυχη στιγμή δεν αλλάζει το χαρακτήρα της. Μπράβο της.
22 Ιουλίου, 2021
Αφού σου είπε μην γράψεις κριτική … γιατί το κανείς ;
K
König
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2