Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 13 10
Call-Girls 35809
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εφυγα απο το δωμάτιο της έχοντας μια γλυκιά επίγευση, και πλήρως ικανοποιημένος. Η Lana δεν είναι ούτε milf ούτε πιπίνι. Είναι 29 και κατά την γνώμη μου στην καλυτερη της ηλικια γιατί συνδιάζει την δροσιά μιας 20 χρονης και την εμπειρία μιας 30 ας. Είναι μια ψηλή κοπέλα, stocky. Στήθος κανονικό 2 -3 αληθινό, ποδια ψηλά και γυμναμένα και οκ κόλο. Πρόσωπο νορμάλ με Ευρωπαικα και οχι Ασιατικά χαρακτηριστικά (μια και είναι απο το Καζακτταν). Με υποδεχθηκε με ενα ωραιο σετ μαυρων εσωρούχων και ασορτι γοβες και ενα μεγαλο χαμογελο και ενα φιλι ατο μαγουλο. (Ωχ σκεφτομαι - λανθασμένα μπορεί να πω)μια και τα φιλιά εξελιχθήκαν σε τρυφερα στα χειλη και τελικά σε βαθια γλωσοφυλλα. Πίπα οκ (μόνο μια μικρή αστοχία η υπερβολική χρήση δοντιων....), δεν δεχεται δακτυλα αλλα της αρεσει να την περιποιησαι όπου και ήρθε σε οργασμό. Είναι χαρακτηριστκό της οι ερωτήσεις για το αν μου αρεσει το ένα ή το αλλο. δεν πρεπει να να το δούμε ως ασχετοσίνη στο κρεβατι, αλλά μια προσπάθεια να ικανοποιηθεί ο παρτενερ της. Είναι ενα γλυκiτατο παιδι . Πέρασα πολύ καλά και ειμαι βεβαιος οτι θα κανει τα ιδια και σε σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.872
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, THV, TOMCRUISE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού