Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 43 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήθελα να γράψω μια πιο "ανάλαφρη", ευκολοδιάβαστη κι "ανθρώπινη" κριτική, αλλά η όλη μανούρα στο νήμα του κοριτσιού, η "δέσμευσή μου" να εκφράσω άποψη και το όλο τζέρτζελο που έχει δημιουργηθεί, με "αναγκάζουν" να γίνω πολύ πιο πεζός, περισσότερο σα να φτιάχνω ντοκυμαντέρ προς ανάδειξη της πραγματικότητας (από τη δική μου οπτική γωνία εννοείται - πάντα έτσι είναι για όλους μας).
Δε γαμιέται, αφού το επιτάσσει η στιγμή αυτό θα γίνει...

Γεγονότα.
α. επικοινωνία μέσω γραφείου εύκολη. κλείσιμο ραντεβού την ίδια μέρα από νωρίς το πρωί χωρίς πρόβλημα. μάλλον στάθηκα τυχερός - δεν μπορώ να πω με σιγουριά.
β. χρόνος άφιξης της κορασίδος με διαφορά δεκάλεπτου - νο πρόμπλεμ.
γ. πρώτη εντύπωση. εξαιρετική και ως προς την εμφάνιση-ντύσιμο και ως προς το χαμόγελο-άνεση.
δ. επικοινωνιακή φουλ, ευχάριστη, αρκετά ευφράδης. σημειώνω ότι από δική μου επιλογή υπήρξε παρατεταμένο "σόσιαλ" και ένας γύρος μόνο. σχωρέστε με αλλά αυτό γούσταρα οπότε "συμπεράσματα" για δύο επαναλήψεις σε μια ώρα και αν στο "βγάζει" και και και...δεν έχω.
τουπέ δεν είδα ούτε κατά διάννοια (ναι το "έψαξα"). το αντίθετο, μιλάμε για τυπάρα που χωρίς να το πολυσκεφτεί (στη δική μου περίπτωση τουλάχιστον) είναι άνετη, λέει την άποψή της χωρίς κόμπλεξ, "τσαλακώνεται" και αναφέρει η ίδια πράγματα που θεωρεί λάθη της. θα έλεγα ανοίγεται και παραπάνω από όσο θα έπρεπε (ώστε να προστατευτεί η ίδια από κακόβουλους - πάλι δεν ξέρω αν ισχύει για όλους αυτή η ανοιχτοσύνη).
μπορείς να χαβαλεδιάσεις μαζί της, να μιλήσεις και πιο σοβαρά, να δημιουργήσεις ένα κλίμα που "προδιαθέτει"...μεγάλο συν.
ε. εμφάνιση εξαιρετική για τα γούστα μου. δεν χρειάζονται πολλά λόγια, ξέρετε ποια είναι, φωτογραφίες της υπάρχουν άπειρες εντός και εκτός σαι που δείχνουν πρόσωπο και σώμα. κουκλάρα.
δεν το συζήτησα μαζί της αλλά το γράφω τώρα, αν της έχει περάσει ποτέ από μυαλό, ΜΗΝ κάνει οποιαδήποτε παρέμβαση πουθενά πάνω της. ο θεός στάθηκε απίστευτα γεναιόδωρος μαζί της και στο πρόσωπο και στο σώμα.
στ. πολύ καθαρή - κανένα θέμα.

Υπηρεσίες.
όχι δεν άκουσα σε κάτι. δεν είμαι ο άνθρωπος που ζητάει τρελά πράγματα, ούτε από τη σάντρα ούτε από καμία άλλη κοπέλα, αλλά χωρίς να δυσανασχετήσει πουθενά σε ότι κάναμε συμμετείχε με χαμόγελο. εντύπωση (θετική) μου έκανε ότι στο στοματικό (που της έκανα) κάποια στιγμή με κατηύθυνε, γεγονός που από μόνο του δείχνει ότι συμμετέχει.
το δικό της στοματικό, άνευ αννοείται, πολύ καλό. στις στάσεις δεν προσπαθεί να κλέψει, το αντίθετο. σε μια "δυσκολία μου" που δεν είχε καμία σχέση με την ίδια τη σάντρα (και την οποία εξήγησα εν μέρη στο νήμα της σε σχόλιο μου) κυριολεκτικά έκανε ότι μπορούσε και κατάφερε να ξεπεραστεί το "εμπόδιο".

δλδ όλα τέλεια?
όχι ρε παιδιά αν το θέσει κανείς έτσι, δεν είναι όλα τέλεια (πότε είναι?), το στοματικό της δεν είναι της αντελίνας, δεν ξεσχίζεται σαν την αντριάνα, δεν δίνεται σαν την κατερίνα20 και δεν έχει το vfm της κατερίνα/μάμπα. αλλά αν ψάχνετε τη νέα ηρωίδα της marvel περιμένετε και όπου νά'ναι βγαίνει ταινία (και ποια είναι αυτή που στην τελική τα συνδυάζει όλα?).
μιλάμε για μια κοπέλα που είναι από τις πιο όμορφες που κυκλοφορούν εδώ και καιρό, είναι πιπίνι, είναι τυπάρα και όλα τα παραπάνω τα διαθέτει σε πολύ καλό επίπεδο. όχι τέλειο αλλά πολύ καλό.
όπως έγραψα και στο νήμα της "δεν ήταν στα κορυφαία σεξ που έχω ζήσει αλλά και πάλι πέρασα πολύ καλά" (ενώ είχα και τις προσωπικές μου δυσκολίες).
Φυσικά και θα την ξανασυναντούσα, φυσικά και την προτείνω.
Θεωρώ ότι όποιος μπορεί να δώσει τα λεφτά (γιατί καλό είναι να γνωρίζουμε τα όριά μας) οφείλει στον εαυτό του να τη συναντήσει. έστω και μια φορά και μετά ο ίδιος θα αποφασίσει αν θα ήθελε να υπάρξει επανάληψη.

η κριτική για τα μέτρα μου και τα πιστεύω μου είναι brutal. δεν μου αρέσει να σχολιάζω τόσο στεγνά/πεζά και το θεωρώ ολίγον αγένεια για την οποιαδήποτε κοπέλα, αλλά ότι άλλο πιθανότατα θα ήταν εκτός κλίματος της στιγμής. οπότε υπέκυψα στις επιταγές...
ελπίζω να διαλεύκανα, υπό το πρίσμα της δικής μου οπτικής, όσο μπορούσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 anthotypos, delipas, company of heroes tho και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2