Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 43 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το γραφείο άψογο οπως παντα.Αρχικα ηθελα Αριανα ή Αλισια αλλα δεν ηταν διαθεσιμες.Πηρα Σαντρα πρωτη φορά.Ηρθε στην ώρα της νυσταγμένη και με πονεμένο λαιμό απο το aircondition οπως ειπε ....Δεν ηταν κοροιδοιος αλλιως δε θα ζουσα τωρα......Ειχε ενα στυλακι μάγκικο που δε μου αρεσε καθολου.....Ειχε την απαίτηση να εχω σβηστό το κλιματιστικό επειδή πονουσε ο λαιμός της.Δεν ηθελε καμια κουβεντα και βαριοταν πολύ.Εχει καβαλησει το καλάμι.Επισης δε φιλουσε καν!!!!!! Να μη ξεχασω οτι ξεμεινε και απο προφυλακτικά.Ηρθε μονο με ενα. Πήραμε απο τη ρεσεψιόν.....Ευτυχως δε τα πληρωσα εγώ γιατι δε γουσταρα ουτε ευρό παραπανω να ξοδέψω για πάρτυ της.Μιά κακη συναντηση και μια απορία πως ειναι δυνατόν να την εχετε κανει θεά εδω μεσα.......κρίμα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
sotis25
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
493
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Iso13, Constantinos27, bigshak και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2021
Φιλε μου τοσο τυπικα/τα πραγματα ??? Αγγαρεια φαινεται οπως το περιγραφεις.. Μαλιστα. Η αποψη μου ειναι οποιος παει εστω μια φορα με το κοριτσι καταλαβαινει ακριβως τι παιζει(αν εχεις βεβαια την basic sex experience) .. Κ η αποφαση μετα για επαναληψη ειναι δικη του... .. Οπως συμβαινει γενικοτερα.... Καλη συνεχεια στις εμπειριες μας...
review reaction 1 hornyasfuck, sotis25
16 Ιουλίου, 2021
Μια πιθανή διαπίστωσή μου είναι πως μάλλον το κορίτσι πλέον έχει αρχίσει και "διαλέγει" πελάτες! Αφήνει πολύ την χημεία/momentum να μιλήσουν στα ραντεβού της και ο επαγγελματισμός πάει περίπατο!
review reaction 2 hornyasfuck
16 Ιουλίου, 2021
Τώρα θα σου πει η ίδια ότι απλά δε ταιριάξατε.
review reaction 3 EvilPlasma
16 Ιουλίου, 2021
Δεν έχουν καταλάβει ότι εφόσον κάνουν αφτο το επάγγελμα πρέπει να πηγαίνουν σύμφωνα με τα θέλω του πελάτη τους σε λογικά και ανθρώπινα πλαίσιά πάντα. Έχουν μάθει όλες να κάνουν τα βαριά πεπόνια αλλά τα φράγκα φράγκα στο τέλος του ραντεβού!
review reaction 1 sotis25, EvilPlasma, hornyasfuck
16 Ιουλίου, 2021
Τυπε έτοιμασου να δεχτείς επιθεση απο τους αγαπουληδες της κορασιδας καθως και απο όλους τους κλωνους τους.
review reaction 1 sotis25, EvilPlasma, hornyasfuck
16 Ιουλίου, 2021
πέστα ρε φίλε... και σε μένα τα ίδια ακριβώς... κρίμα το κορμί
review reaction 1 sotis25, EvilPlasma, hornyasfuck
16 Ιουλίου, 2021
Τελικά η κοπέλα δεν είναι επαγγελματίας. Μοιρασμένες οι κριτικές. Δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα αν θα την συναντήσω.
Δεν υπάρχει στάνταρ απόδοση και δεν γουστάρω να ρισκάρω 200€ μαζί με ξενοδοχείο.
Κρίμα.
review reaction 1 EvilPlasma, sotis25
16 Ιουλίου, 2021
Τελικά έχει με κάποιον από εδώ μέσα χημεία η κοπέλα η οχι χαχαχα. Εντάξει μάγκες είναι ξεκάθαρο ότι η κοπέλα το κάνει σαν έξτρα αυτό,και τις καλές υπηρεσίες θα τις δώσει σε αυτούς που τις τα σκάνε (κοιλαραδες συνηθως) και καλά κανει εδω που τα λέμε. Πάντως δικαιώνομαι γιατί νόμιζα πως εφταιγα εγω για το κακό ραντεβου τις προάλλες.
review reaction 1 Ωρίων
16 Ιουλίου, 2021
Φίλε εγώ τα λέγα όταν έγραψα την δίκη μου κριτική για την εν λόγω κοπέλα λέγοντας ότι ναι μεν είναι πανέμορφη (με όλη την σημασία της λέξης ) αλλά είναι κομοδίνο. Τέλος πάντων για αυτό είναι τα λάθη για να μην τα ξανακάνουμε (αν και είναι σίγουρος ότι θα υπάρξουν και άλλοι που θα την πατήσουν)
Το μόνο που μπορώ να σου πω ειναι να είσαι ποιο προσεκτικός την επόμενη φορά
review reaction 1 Ωρίων
19 Ιουλίου, 2021
Ολα καλα με την κριτικη, υπαρχουν και αυτες οι αποψεις και καλο ειναι που εκφραζονται, τα εφταρια στην εμφανιση βεβαια ειναι προιον κακεντρεχιας, δεδομενου οτι ξερεις απο πριν τις αναλογιες του κορμιου της φυσικα και ειναι του γουστου σου, αν η σαντρα ειναι 7αρι τοτε τα μισα CG εδω μεσα θα επρεπε να εχουν 3 ή 4 το πολυ αξιολογηση.....
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10