Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ιούλιος μήνας και η ζέστη δεν λέει να κοπάσει στην πόλη της υγρασίας. Έχοντας απογοητευτεί από τις προηγούμενες συνευρέσεις μου με κοπέλες του γραφείου, εκλεισα δυο αναγνωριστικά ραντεβού της μισής ώρας με Έμα και στο καπάκι με Λίκα. Το γραφείο ευγενικό και εξυπηρετικό όπως πάντα.

Παραλείπω την συνεύρεση με την Έμα για την οποία θα γράψω μετά και δίνω όλη την προσοχή μου εδώ.

Φεύγω λοιπόν από το δωμάτιο της Έμας και πάω στο δωμάτιο της Λίκας. Μου ανοίγει την πόρτα με ένα πλατύ χαμόγελο όλο σπιρτάδα και αντικρίζω μια γατούλα μικρού αναστήματος με καλοσχηματισμενο βυζακι φορώντας τις μαύρες γόβες της. Με πλακώνει στα φιλιά και δένουμε κατευθείαν. Μπαίνω για μπανάκι και βγαίνω γρήγορα με την πετσέτα τυλιγμένη γύρω από την μέση μου ενώ ο πούτσος μου έχει ήδη αρχίσει να ξυπνάει. Μου παίρνει την πετσέτα και την πετάει με μια απότομη κίνηση πίσω. Την σηκώνω πάνω μου δένει τα πόδια της γύρω από τη μέση μου και ξεκινάει να με φιλάει με μανία. Την ρίχνω στο κρεβάτι (συγνώμη εννοώ στα δυο μόνα γαμημένα κρεβάτια του «πεντάστερου» ξενοδοχείου που μετακινούνται σαν τεκτονικές πλάκες) και συνεχίζουμε. Με δίκη μου παρότρυνση γιατί είχα το νου μου στην ώρα ξεκινάει μια πίπα για σεμινάριο. Τον έφτυνε μετά τον έπαιρνε μέσα όσο μπορεί και πνιγόταν μόνη της αφηνιασμένη εκτός ελέγχου. Την γυρνάω στα τέσσερα και την γαμαω δίχως αύριο το μουνι της να στάζει. Κωλαρακι ωραίο πετίτ καλό στήσιμο βέβαια με λίγες άπειρες κινήσεις της λεκάνης τις οποίες σταμάτησα. Δεν υπήρχε λόγος για άλλες στάσεις και αεροπλανικά. Άδειασα στο σώμα της δεν χρειαζόμουν τίποτε παραπάνω. Μπανάκι και λίγο σοσιαλ στα 6 λεπτά που απέμεναν. Χρήματα δεν ζήτησε μπροστά. Δεν πήγε να κλέψει. Μου έδωσε νεράκι εμφιαλωμένο από το ψυγείο όταν τελειώσαμε κουρασμένοι και οι δυο. Χαμογελαστή και με το piercing στη γλώσσα τέλεια αίσθηση με πλάκωσε στα φιλιά μέχρι να βγω από το δωμάτιο. Της άφησα 100€ και πήγε να βρει ρέστα ενώ της είπα ότι ήμασταν εντάξει.

Την έχω κλείσει ήδη πάλι για αύριο. Η κοπέλα αξίζει με το παραπάνω. Κάνεις καλό σεξ και περνάς ωραία.

Πάντα τέτοια να έχουμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, doc_lin, Stef68 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού