Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 105 10
Call-Girls 320250
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κοιτούσα με το κινητό το κατάλογο χωρίς να έχω καταλήξει αν θα κάνω αγορά η όχι.Η Όλια που με άναψε μπήκε στις μέρες της και δεν δούλευε όπως μου έστειλαν.Ρωτησα για Σιένα γιατί το βίντεο ήταν πολύ αληθινό.
Και με την κάψα που με έτρωγε δύσκολα θα απέφευγα τη πονηρή συνάντηση.
Εμφάνιση ότι είναι και στο βίντεο και ότι ήθελα.Μπηκε με αέρα μέσα στο δωμάτιο με ένα φόρεμα απλό που έδειχνε τη σώματαρα που έχει.Μαυρισμενη όπως μου αρέσει και φορούσε και κάτι σαν λοσιόν που γυαλίζει όλο το σώμα της.Δεν έχασα χρόνο της τα έβγαλα όλα και έχωσα τη γλώσσα μου να ζεσταθεί η μηχανή ώσπου άρχισαν οι πρώτοι σπασμοί και τα τρεμουλα.Τοσο που πίεζε το κεφάλι μου μέσα στα μουνόχειλα της.Περασμα της καποτας και την γάμησα όπως ημασταν τετ α τετ ώσπου έφυγε το πρώτο άδειασμα.Στο κενό που έμεινε μου έδειξε φωτογραφίες από τη χώρα της και ότι έχει τρελή αγάπη στα κατοικίδια και κυρίως σε γάτες.Δευτερος γύρος με πίπα όπου το τέλος έγινε στο πρόσωπο της με μερικά να τα παίρνει στο στόμα..Η Σιένα τελικά καλή επιλογή και κάθε εμπόδιο και για καλό αφού δε μπορούσε η Όλια.Δεν θα κάτσει πολύ που την ρώτησα ίσως από εβδομάδα την κάνει...Αλλά έρχεται τακτικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
5.374
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 THV, delipas, WHATABOUTFUCK και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2021
Πολυ καλο μουνακι..θυμιζει γατα ..στον τροπο που στήνεται!!!

Ναι!Γιούπιιι!
Τωρα πιανω το γιατι. Χαχαχα!
review reaction 3 Join.f, Annapurna
15 Ιουλίου, 2021
Πολυ ωραιο το Σιεννακι....
Τρελο στησιμο οντως στα τεσσερα..ονειρο.... Δερμα βελουδινο και γλυψιμο..ανελεητο..τετοια θελουμε....
review reaction 2 Annapurna
15 Ιουλίου, 2021
Και εγώ τη γουστάρω πολύ.
Την πήρα 2 φορές συνεχόμενα.
Ψάχνω ημερομηνία για να την ξαναδώ.
Λίρα 100 !!!
review reaction 2 Limperatore XXI
15 Ιουλίου, 2021
Εχει αρκετο καιρο στην Ελλαδα.. Μαλλον σε λιγο θα φυγει και μου ειπε επιστροφη τελη φθινοπωρου παλι στην Αθηνα.. Αντε μπας κ προλαβουμε τωρα επαναληψη.. Last dance.. Για τωρα.. ?
review reaction 1 Limperatore XXI
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4