Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 37 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βλέπω φωτο, παθαίνω ταρακουλο, κλεινω για 1 ωρα Melison. Πηγαίνω ξενοδοχείο, χτυπάω, ανοίγει, ξανά παθαίνω συγκοπή καθώς μου άρεσε αυτό που έβλεπα. Σκέφτομαι καλά θα πάει το αποψινό. Που να ήξερα? Μετά από μια συνηθισμένη πιπα, περνάμε σκουφάκι για να ξεκινήσουμε σε ιεραποστολικο. Όχι απλά δεν αντέχει σφυροκοπημα που λένε μερικοί έδω αλλά πριν προλάβω καλά καλά να μπω, μετά από 2-3 εισχωρήσεις με σταματάει, τραβιέται, δεν μπορεί λέει. Μου βάζει Google translate καθώς τα αγγλικά πάνε περίπατο με την συγκεκριμένη, για να μου εξηγήσει ότι δεν μπορεί καθώς είμαι πολύ "μεγάλος" για αυτή. Στέλνει στο γραφείο, στη συνέχεια παίρνει τηλ μια από τις κοπέλες και μου την δίνει να μιλήσω. Εκείνη μου λέει ότι η Melison δεν μπορεί γιατί την πονάει πάρα πολύ όταν μπαίνω. Εγώ έχω μείνει λίγο παγωτό καθώς δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο. Με τα πολλά πολλά εκατσα κανα τέταρτο τελικά, η κοπέλα μου παίρνει ένα 20αρικο, με χαιρετά και μου δείχνει τον δρόμο της εξόδου. Από το γραφείο καμία κίνηση για διόρθωση εκείνη ή κάποια άλλη χρονική στιγμή. Παρόλα αυτά συνεχίζω τα ψώνια μου από εκεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 23, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
20€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
KuriosAugolemonos
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
531
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Peterson, koukos19, gpd και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2021
Μήπως ο πούτσος σου είναι μυτερός και φοβήθηκε η άλλη με τόσο πλαστικό να μην εκγραγεί σαν μπαλόνι;
A
Afypnismenos
review reaction 1 FIDEL Sk
13 Ιουλίου, 2021
δε σε χαλασε…ε τι..μονο καλα θα περνατε εσεις με τις τεραστιες ψωλες;;
review reaction 1 review reaction 6 FIDEL Sk, piko
13 Ιουλίου, 2021
Και δεν τους διαολοστειλες; Έπρεπε μια πίπα να στην κάνει δώρο, τι την άφησες έτσι να σου φάει το 20αρικο...τςτςτς
13 Ιουλίου, 2021
Πωπω φίλε εσύ θα σκας πουτσοσκάμπιλο και θα σπάει το σαγόνι!! Χεχε! Χεχε!
review reaction 3 Limperatore XXI
13 Ιουλίου, 2021
Το πραγμα μπορει ευκολα να ξεδιαλυνθει αν μας πεις διαστασεις μοριου τυπε μου

Αν πχ την εχεις 18 ποντους και κανοινκο παχος(πχ 12 εκ διαμετρο) ε τοτε επεσες θυμα φολας

Αν εισαι ομως πανω απο 22 ποντους μακρυς και παχυς στο μοριο(πανω απο 15 εκ διαμετρο) ε ειναι λογικο το αποτελεσμα...

Ποση την εχεις τυπε?
T
troubaman
13 Ιουλίου, 2021
*όπου διάμετρος βάλε περίμετρος!πχ διάμετρος 12 εκ εννοούσα περίμετρος 12 εκ άρα διάμετρος 12/3,14=3,82 εκ (σχεδόν 4 εκ κανονικό)
και περίμετρος=15 εκ άρα διάμετρος=15/3,14=4,77 εκ σχεδόν 5 εκατοστά.
T
troubaman
review reaction 3 gortsia
14 Ιουλίου, 2021
Τρίτο πόδι έχεις ρε τυπε κ σ έδιωξε η κοπέλα;
14 Ιουλίου, 2021
Τύποι με τρολαρετε ασταμάτητα και γουστάρω, έχω πεθάνει στα γέλια ?? Για το 20αρικο φιλε δεν ήξερα, φαντάσου ούτε παράπονα δεν τους έκανα αλλά και το γραφείο δεν επανόρθωσε μετά. Τέλος για να λυθεί το μυστήριο του φίλου troubaman γύρω στα 16-17 εκ μήκος αλλά και 16-17 εκ περίμετρο
review reaction 1 FIDEL Sk
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8