Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν σήμερα είπα να δοκιμάσω την Σβετλάνα μιας και η Λόλα που είχα διαλέξει μου ξέφυγε, κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο. Με το που φτάνω αρχίζω να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ με το που χτυπάει η πόρτα αντικρίζω ένα skinny κορίτσι ντυμένη στα λευκά από πάνω ως κάτω, πρόσωπο με μάγουλα ελαφρός αδυνατισμένα και όμορφες μα τάρες με το που μπαίνει μου σκάει δυο φιλάκια στο μάγουλο χαριτωμένα προσπαθώντας να την φιλήσω στο στόμα. Με το που μπαίνει άρχισα να την γδύνω για να δω που υπάρχουν πιασίματα για να αρχίσω το μπαλαμούτι, αλλά δυστυχώς δεν υπήρχαν βγάζοντας τις τα ρούχα φανερώθηκε ένα αδύνατο σωματάκι φάση μοντελέ, ποδάρας άπαιχτες και ροδαλά καλοστημένα βυζάκια 2,5 δεν προλαβαίνω και ριχνόμαστε στο κρεβάτι με ένα βλέμμα από την πλευρά της πολύ σεξιστικό το οποίο με καύλωσε και έκανε τον μητσάρα κάγκελο Προσκύνημα. Στάση 69 με το πούτσο μου στο στόμα της να τον παιρνει όλο μέσα και μετά καθιστή απολαμβάνοντας την θεά στον καθρέφτη καθώς έπαιρνε το πούτσο μου σαγηνευτικά και σεξιστικά με τα μάτια της καρφωμένα πάνω μου, ε λοιπόν δεν άντεξα σκουφώνω τον μητσαρα και κατευθείαν ρίχνεται στο κρεβάτι μπρούμυτα με το κεφάλι γυρισμένο προς τα έμενα με πόζα λέγοντας μου με το βλέμμα της κάρφωσε τον μου Ασάλιωτα και αυτό έγινε βάζοντας τέλος στον πρώτο γύρο. Πάμε στον δεύτερο γύρο αφου χαλαρώσαμε τα είπαμε για λιγάκι σαν adults in the room και κατευθείαν πάλι στο θέμα μας άρχισε πάλι με το βλέμμα της πάνω μου και το στοματάκι τις στο πούτσο μου με τέτοιο τρόπο όπου επιζητούσε ξέσκισμα και ηδονή και αυτό πήρε βάζοντας τίτλο τέλους στον δεύτερο γύρο με ένδοξο τρόπο. Λοιπόν αυτήν την φορά ήταν κάτι διαφορετικό για έμενα από τα συνηθισμένα γούστα μου και το απόλαυσα μέχρι τελευταία στιγμή
η γκόμενα είναι φάση skinny μοντέλο αλλά άμα είχε 2-5 κιλά παραπάνω θα ήταν αυτό που λέμε το ιδανικό Μοντέλο έμενα δεν με χάλασε καθόλου έναντι θετός, αυτήν την σεξιστική και παράλληλα καύλα ενέργεια που έβγαζε αυτό το κορίτσι με απογείωσε στα ύψη συστήνεται ανεπιφύλακτα για τύπους που τους αρέσουν τα skinny σώματα εντάξει από πρόσωπο δεν θα ξετρελαθείτε αλλά αυτά που κάνει και βγάζει κατά την διάρκεια του αγώνα άλλο πράγμα αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας καλός σας βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 09, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 andronikos3, mixalis mixoy, WHATABOUTFUCK και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2021
Γέλασα φίλε μέ τὴ λέξη "σεξιστικό". "Σέξυ" θές νά πῆς. "Σεξιστικό" σημαίνει διακρίσεις κατά τῶν γυναικῶν!
review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, Constantinos27, paparovicz
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1