Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
είναι από τις πιο όμορφες στο χώρο με εξαιρετικό πρόσωπο και γυμνασμένο σώμα (όχι απλά λεπτό). Πιτσιρίκα, γεμάτη ζωντάνια ωραίο ντύσιμο και κέφι. αυτό από μόνο του εμένα τουλάχιστον με φτιάχνει. Μπορείς να πιάσεις και κουβέντα, να κάνεις την πλάκα σου καθότι ελληνίδα ! Στα του σεξ, όμως η κατάσταση παίρνει βελτίωση. Δεν βγάζει γούστα ή κάτι το ιδιαίτερο (ή τουλάχιστον δεν της βγήκε μαζί μου). Αρκετά "μη" και λίγες πρωτοβουλίες. Μου θύμισε κάτι κοπελιές που στα 20 μας, μας έβγαζαν την πίστη. (ίσως γιατί είναι 20). Θα τη ξανασυναντούσα όμως γιατί έχει κάτι το αυθεντικό και όμορφο και ίσως να προκύψει και πιο "sex machine".

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 30, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Απάντηση από antisthenis 09 Ιουλίου, 2021

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για την κριτική σου, κατάλαβα αμέσως ποιος είσαι ❤️ Έχεις δίκιο στο ότι παίρνω βελτίωση, και προσπαθώ όσο μπορώ να σας αφήνω όλους ικανοποιημένους, αν και δεν ταιριάζουμε με όλους. Να είσαι καλά!! ❤️

αστυαναξ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.267
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, olddog, djantonis666 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2021
ωραίο κουνελάκι, μοντελέ και με όλα τα καλά αλλά...
είναι αυτό που λέμε, για να πιάσει φωτιά θέλει βενζίνη και ένα σπίρτο, στην περίπτωση αυτή θα πρέπει ο άντρας να βάλει και τα δύο.
με αυτήν πας για να πας με ΜΟΝΤΕΛΟ.
09 Ιουλίου, 2021
Το αντικειμενικο θεμα εδω,ειναι η ομορφια και εμφανιση αυτου του υπεροχου κοριτσιου.το υποκειμενικο θεμα ειναι το πως θα περασεις μαζι της,λεγεται αυτο χημεια, λεγεται κατι αλλο...ο καθενας αν δει εστω μια φορα το κοριτσι θεωρω θα σχηματισει αποψη και απο εκει και περα αποφασιζει τι του αρεσει και αν θα την ξαναδει!! Οποτε ευχαριστουμε σιγουρα το κοριτσι που υπαρχει στον χωρο και ο καθενας μας βλεπει τι του ταιριαζει!!!!
review reaction 1 Sandra Magic
09 Ιουλίου, 2021
επειδή ήταν από τις πρώτες μου βαθμολογήσεις το σύστημα δεν μου επέτρεπε να βάλω πάνω από εφτά. Με περιόριζε μεταξύ 3 εως 7. Δεν το είχα καταλάβει έτσι. Αν ήταν στο χέρι μου, όπου 7 θα είχα βάλει 10, όπου 6 θα ήταν 9 και όπου 5 θα ήταν 8. ίσως αυτό θα πρέπει να το δει ο διαχειριστής του σάιτ. επομένως η βαθμολογία που βγήκε δεν αντιπροσωπεύει την πεποίθηση μου
review reaction 1 Sandra Magic
10 Ιουλίου, 2021
Κοίτα αντικειμενικά αν το δεις, το θέμα είναι σε υπηρεσίες sex να υπάρχει αντιστοιχία κόστους/απόδοσης! Τώρα αν πρέπει να μιλάμε για το αν πρέπει να ναι κάποια όμορφη στα 150+20 ξενοδοχείο+ extra τιμοκαταλόγου το θεωρώ τραγικό!
Το να ευχαριστούμε τη μια κοπέλα ή την άλλη επειδή απλά είναι στο χώρο είναι κάπως...ρομαντικό? Χμμμ; αφελές? Καφές
Στο χώρο είναι για να κάνει μια συγκεκριμένη δουλειά και πέραν του ότι είναι μια πολύ γλυκιά νέα κοπέλα με μοντελέ σώμα από απόδοση κόστος έχω να πω ένα πράγμα μόνο....
Για να το θέσω με παράδειγμα, θα συγκρίνω από το ίδιο γραφείο Σάντρα-Αριάννα με τα σχόλια να περισσεύουν
Όταν "μεγαλώσει επαγγελματικά" η Σάντρα τότε θα γίνει...Αριάννα! Είναι η διαφορά Ρονάλντο-Μέσσι...
Η μια το προσπαθεί η άλλη είναι ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ! Τέτοιες να τις ευχαριστούμε που είναι στο χώρο, οι άλλες να ναι καλά να χουν την υγειά τους και να ναι στο χώρο ως...επιλογές
Αν/όταν με το καλό η Αριάννα πάει sugarbabes τότε ίσως να πάρω μέχρι και το περιοδικό!
Anyway σίγουρα περί ορέξεως...Στο κάτω κάτω ο καθένας τα λεφτά του τα κάνει ότι θέλει
review reaction 1 review reaction 3 djantonis666, Makis99, Sandra Magic
16 Ιουλίου, 2021
Ρε γίδι , έσκασες 240€ για να δεις την επόμενη φορά μήπως είναι καλύτερα ; Κορόιδο …
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5