Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λιγο καθυστερημενα γραφω την κριτικη,αλλα καλλιο αργα παρα ποτε που λενε. Πλατύ χαμόγελο


Η Ευγενια μου αρεσε απο την πρωτη στιγμη που την ανεβασε το γραφειο.
ετσι το περασμενο Σαββατο το μεσημερι με συνοπτικες διαδικασιες την εκλεισα για το απογευματακι.
κριτικες δεν υπηρχαν τοτε,ουτε τιποτα σχολια στο φορουμ,ουτε απο το γραφειο μου ειπαν κατι θετικο ή αρνητικο κι ετσι πηγαινα στα τυφλα.
ειχε αυτο το κατι ομως που με μαγνητιζε.


30αρα Ουκρανη,απο μια πολη 90 χλμ μακρια απο το Κιεβο μου ειπε οτι καταγεται. τα Αγγλικα της πολυ καλα,αν και με πολυ βαρια Ρωσικη προφορα,δεν χρειαστηκαμε βοηθεια απο το γκουγκλη καθολου στη συνεννοηση μας.
οι φωτογραφιες δεν απεχουν πολυ απο αυτο που θα συναντησετε δια ζωσης.
πιο αντιπροσωπευτικη για μενα ειναι η 5η κατα σειρα εδω με το μαυρο.
μικροσωμη κοπελλα,1.65 υψος,με ομορφο προσωπο,λεπτη,καλλιγραμμη,στηθος μικρο αλλα λιγο ζαρωμενο,επιπεδη κοιλια,κωλος ποιημα για τα γουστα μου και μαλλια παρα πολυ μακρια,μεχρι τον κωλο και δικα της,χωρις extension και αλλες τετοιες μαλακιες.
με υποδεχτηκε πολυ περιποιημενη,μακιγιαρισμενη ελαφρως και φορωντας ενα ομορφο σετακι εσωρουχα κι απο πανω ενα μαυρο ημιδιαφανο νεγκλιζε.
πολυ ευγενικη στο φερσιμο της,χαμογελαστη,προσφερθηκε να μου δωσει κατι δροσιστικο αμεσως μετα τις συστασεις μας κι ετσι ο παγος εσπασε αμεσως.


ο αγωνας ξεκινησε ετσι καθιστοι στο κρεββατι οπως ημασταν με πολλα φιλια και χαδια. το κοριτσι φιλαει πολυ ωραια και βαθια και σου δινεται αμεσως.
ανεβηκε πανω μου και καθισε και ξεκινησαμε να εξερευνουμε ο ενας το σωμα του αλλου.
σε λιγο την σηκωσα αγκαλια ετσι πουπουλο που ηταν και την ξαπλωσα ανασκελα κι αρχισα να την περιποιουμαι αφαιρωντας ενα-ενα τα μικροσκοπικα εσωρουχα της.
μολις εφτασα χαμηλα κι αρχισα να την γλειφω στο μουνακι της, μου εκανε κεφαλοκλειδωμα με τα ποδια της.
της αρεσε και δεν ειχε προβλημα να εκδηλωθει!!!
το μονο που μου ειπε ηταν ''gently''.
αλλο που δεν ηθελα κι εγω,εκατσα εκει και την περιποιηθηκα για ωρα χρησιμοποιωντας και ενα δυο δακτυλα με τροπο και χωρις αποτομες κινησεις.
ειχα φτιαχτει κι εγω και σηκωθηκα ορθιος για να αλλαξουμε και να αναλαβει δραση εκεινη.
ορθιος εγω τωρα και την βαζω στα γονατα για πιπα.
το κοριτσι ξεκινησε μια πιπα,πραγματικα μαεστρικη. μιλαγε στον πουτσο κι ελεγε ποσο σκληρος ειναι και διαφορα τετοια και εγω καβλωνα ακομα περισσοτερο.
ποτε τον εγλειφε στο κεφαλι,ποτε τον επαιρνε και τον κραταγε ολον μεσα και επαιζε με τη γλωσσα γυρω γυρω,μετα εγλυφε τα αρχιδια και μετα παλι ξανα απο την αρχη.
η κοπελλα κρατωντας με απο τους μηρους ξεδιπλωνε την τεχνη της. Ναι!Ναι!Ναι!
αυτο το ''βασανο'' το αντεξα για 5-6 λεπτα και μετα πυροβολησα στο στομα της πιανοντας την απο το κεφαλι και πιεζοντας το μεχρι να βγει και η τελευταια σταγονα.



στο διαλειμμα ειπαμε διαφορα.
ειναι λιγο περισσοτερο ομιλητικη απο το συνηθες,αλλα στο συνολο δεν κλεβει χρονο.
αν μαλιστα της δειξετε λιγη προσοχη σε αυτα που λεει και σε αυτα που πιστευει
(ειναι λιγο περιεργα αλλα ok) και συμμετεχετε στη συζητηση,θα το εκτιμησει και θα ειναι ακομα καλυτερη στο δευτερο γυρο.
ετσι εκανα κι εγω και δεν βγηκα χαμενος.
ο δευτερος γυρος ξεκινησε με πρωτοβουλια δικια της λοιπον μετα τη χαλαρη συζητηση για 10 λεπτα.




ξαπλωμενος εγω κι η κοπελλα ερχεται,ξαπλωνει πανω μου και αρχιζουμε να φιλιομαστε βαθια.
αφου φιλησε ολο μου το κορμι,κατεβηκε χαμηλα και ξεκινησε γλειψιμο στα μπαλλακια.
ειπα και παραπανω οτι το τσιμπουκι της ειναι μαεστρικο.
δεν αργησα να ξαναγινω μαχιμος.
περασμα κρανους και την παιρνω πρωτα σε ιεραποστολικη θεση.
τυλιξε τα ποδια της γυρω μου και ξεκινησα να δινω πονο αργα αργα,ενω συγχρονως φιλιομασταν.
την φερνω επειτα σε cowgirl και τωρα την ανεβοκατεβαζω πανω στο καβλι μου πιο γρηγορα.
το κοριτσι συμμετειχε πολυ καλα και ελεγε και τα ελαφρα βρωμολογα του παλι.
μετα την βαζω στα τεσσερα και αρχισα να την κοπαναω πιο γρηγορα.
κοπανιοταν κι αυτη στον ιδιο ρυθμο πανω μου και μου ζητησε οταν τελειωσω να τελειωσω μεσα της.
δεν της χαλασα χατηρι και επειτα απο λιγο αφησα το σπερμα μου να πλημμυρισει το λαστιχο μεσα της.
βγαζοντας το προφυλακτικο δε,μου εριξε κι ενα τελευταιο καθαρισμα για δυο λεπτα και αποσυρθηκα για ντουζ.



με δυο λογια περασα πολυ ομορφα.
η κοπελλα ανταποκριθηκε πολυ καλα σε ολη τη διαρκεια του ραντεβου,ηταν πολυ ευγενικη,καθαρη,δεν εκλεβε στο χρονο της,μπορει και να τον περασαμε δεκα λεπτα,ειχε πολυ καλο σερβις και ηταν και πολυ καλη σαν παρουσια.
αυτα απο μενα συναδελφοι. να περνατε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
52.186
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, TOMCRUISE, mysterious και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού