Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 74 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 245405
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχω καυλες για κοπέλες του χώρου και αφού τόσο καιρό με την καραντίνα δεν κάναμε τίποτα,άρχισα και πέφτω με τα μούτρα. Πρόσφατη συνάντηση με την κοπέλα που μου άρεσε πολύ από τις φωτογραφίες που είδα. Είχα διαβάσει και τις κριτικές και λέω εδώ είμαστε.
Τηλεφωνακι στο γραφείο, εύκολη συνεννόηση και κλείστηκε στο ραντεβού.
Πάω στο ξενοδοχείο στέλνω τον αριθμό του δωματίου, μπουκαρω στο μπάνιο και ύστερα από λίγο, τσουπ και το κορίτσι. Μέσα στα χαμόγελα και στην ενέργεια. Μου είπε μάλιστα ότι είμαι και το πρώτο της ραντεβού για την συγκεκριμένη μέρα. Αρχίσαμε για λίγο το μπαλαμουτι και μπήκε στο μπάνιο. Βγήκε και αμέσως άρχισε το παιχνίδι. Καλά προκαταρτικα και πολύ μα πολύ παιγνίδι με τις βυζάρες της (άλλωστε το λέω σε κάθε κριτική μου ότι είμαι μέγας βυζολαγνος)τι χουφτωματα, τι πιπιλισμα,τι ρουφηγμα,τα πάντα όλα. Στα δίνει τα βυζια της να τα ευχαριστηθείς, άλλωστε ξέρει και η κοπέλα ότι είναι ένα από τα δυνατά της σημεία. Πολύ καλή πιπα και πέρασε από τις μπάλες. Παίχτηκε μια στάση, εγώ από πάνω και η κοπέλα να έχει τα πόδια της γύρω από την μέση μου. Έτσι τελείωσα.
Μπανακι και από τους δύο, αλλά η κοπέλα από Αγγλικά δεν το έχει και πολύ, άρα σοσιαλ ελάχιστο. Μετά το τσιγαράκι που έκανα, η κυρία δεν καπνίζει μου είπε, άρχισε η ίδια τα φιλιά και κατέβηκε προς τα κάτω. Είχα γίνει τούρμπο. Πάλι καλή πιπα, αλλά χωρίς να προσέξει τις μπάλες αυτή τη φορά. Γύρισμα στα 4 και αμέσως σφυροκοπημα. Μετά αυτή από πάνω και εγώ να παίζω με τις βυζάρες τις και μετά πάλι στα 4 όπου και τελείωσα στην πλάτη της.
Μπανακι,έδωσα το αντίτιμο και έφυγε.
Καλό το ραντεβού και θα την ξαναπάρω.
Αυτά από εμένα και καλά και πολλά γαμισια, σε όλους μας!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
22.400
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, company of heroes tho, trunks2121 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού