Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 13 10
Call-Girls 23488
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
είχα κλείσει σοφία αλλά με ειδοποίησαν αρκετά νωρίς ότι εμφανίστηκε ο κόκκινος στρατός, οπότε έπεσα στα χέρια της Νίτα. Από μελαχρινάκι σε μελαχρινάκι.
έφτασε δέκα λεπτά νωρίτερα περίπου, ψηλή μελαχρινή γυναίκα με λευκό φορεματάκι αρκετά κοντό, πεδιλάκι , τσαντικό . Όμορφο πρόσωπο με ανατολίτικα χαρακτηριστικά, μαλλί κατράμι με εξτένσιονς , αδύνατη, πρόσχαρος-επικοινωνιακός άνθρωπος. Οι φωτό είναι κομμάτι παλαιές αλλά δεν θα απογοητευτείτε
Φιλάκι σταυρωτά και πέρασε στα ενδότερα, της πρόσφερα κρασί και ψιλοκουβέντα.
Ζήτησε να περάσει για μπανάκι , επέστρεψε φορώντας λευκό βρακάκι, πόδια καλλίγραμμα, πωπουδάκι όχι του 20χρονου αλλά καλό, στήθος ενισχυμένο αλληθωρίζουν λιγουλάκι και επεξεργασμένα χειλάκια , τα πάνω ε, όχι σαν ροφός αλλά το καταλαβαίνεις στην επαφή, μαλλί είπαμε πάμε στα πεπραγμένα.
Ήρθε και κάθισε στα πόδια μου και αρχίσαμε τα φιλιά , γλώσσα ενεργή αρκετά, χαδάκια, πασπάτεμα τα ενισχυμένα στήθη εγώ και εκείνη το ένα χέρι μέσα στο βρακί μου.
Ζήτησε να περάσουμε στο δωμάτιο. Με έγδυσε και γονάτισε, πίπα καλή , περιφερειακά πέρασε , ρούφηξε-έγλυψε-πιπίλισε.
Πέρασμα προφυλακτικού , σχετικά στενή , καλή αίσθηση , δεν κάναμε τα αεροπλανικά η πολύ δυνατό σεξ στην πρώτη φάση , δυο στάσεις μόνο, από πάνω της και στα πλάγια .
Ντουζάκι-μανάκι-κρασί και πιπούλα στα γρήγορα γιατί το έχει στην κουβέντα (ο χρόνος περνάει και δεν ξαναγυρνάει).
Πέρασμα της γλώσσας μου από το στενό αιδοίο της κάτι αχ βαχ (ελεύθερη μετάφραση αυτών που ψέλλιζε στα ρωσικά) και με κλειδώνει μες τα μπούτια της, ούτε άκουγα ούτε ανέπνεα ούτε έβλεπα, σαν το θεατρικό όλα σε ένα.
Βάλαμε προφυλακτικό και την έστησα στα 4 . εκεί το ευχαριστήθηκα βρε παιδιά , γρήγορο και δυνατό ρυθμό από την αρχή μέχρι το τέλος. Δεν είπε μα ούτε μου. Και εάν είπε δεν κατάλαβα!
Είχε περάσει και ο χρόνος 10’ νωρίτερα + 10’ ωσότου να ξαναμπανιαριστεί κτλ και καληνύχτα σας με φιλάκι .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 06, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.140
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, roughfucker και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού