Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Call-Girls 5896
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για μια ακομη φορά οι φωτογραφιες δεν ειναι καλες και μαλλον εχουν το αντιθετο αποτελεσμα. Η Σοφια ειναι ενα θηλυκο που μοιάζει πιο πολύ σε λατινα και οχι σε Ρωσίδα. Ομορφο και εκφραστικο προσωπο, καστανα ματια (νομιζω)και θηλύκο σώμα, σεξυ. Μπηκε μαγκωμένη στο δωμάτιο και στην προσπαθεια μου να την φιλήσω απέφυγε την χρήση γλώσσας, αλλα χρησιμοποιησε τα χειλια της πολύ αισθησιακά (κανένα θεμα εδω). Το σωμα της κατα την γνωμη μου είναι πολύ καλό. Με γυναικίες γραμμές 4αρι στηθος χωρις σιλικόνες, μια χαρα. Στο σεξ μπορω να πω οτι ηταν μαλλον gfe, και αισθησιακή, πιπα καλή και αφέθηκε στην δική μου περιποίηση όπου και τελειωσε με ταυτοχρονη χρήση δακτύλων. Είναι ευγενική χαμογελαστή και δοτική. Ενα επείγον τηλεφωνημα απο το γραφειο με εκανε να μην την χαρω για δευτερη φορα. Εφυγα αποτομα και με ρωτησε αν εκανε κατι λάθος. Την καθησυχασα και υποσχεθηκα οτι θα προσπααθησω να την ξαναδω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.872
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, vltepdr, mancunian1986 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2021
Ετσι ακριβως ήθελα να το πω κιεγω ότι το πρόσωπο και το σώμα πιο πολύ μεσογειακό μου έκανε.νομιζω άνετα Ιταλίδα η ισπανιδα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1