Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λίγο πριν τη διώξω στο 30λεπτο η Ανίτα από το Καζακστάν μου ελεγε ότι πηγαίνει πολύ συχνά στη Νορβηγία κ στο Ισραήλ γιατί έχει πολλούς κ σταθερούς πελατες …
Όταν της είπα μια χαρά ντυσου κ ξεκινα μαλλον κατάλαβε ότι εδώ είναι Ελλάδα κ δεν ήμαστε ούτε ψαράδες ούτε τίποτα λιγούρηδες σπαγγορραμένοι .

Το πριν

Το κλιματιστικό στο δωμάτιο που πήρα για να αισθανθείς λίγη δροσιά έπρεπε η να κάθομαι από κάτω η από πάνω σαν τη τσίτα αφού είχε κολλήσει η να το αγκαλιάσω σα να είναι γκομενα μου .
Η έξυπνη ρεσεψιονίστ μου λέει έρχεται η καμαριέρα να σας το φτιάξει … κορίτσι μου της λεω δεν φτιάχνεται γιατί το έχω ήδη στους 17 βαθμούς κ βγάζει μόνο αέρα τι δε καταλαβαινεις ?
Έρχεται ερχεται η καμαριέρα μου λέει να σας το φτιάξει μην ανησυχείτε …

Η καμαριέρα μπήκε στο δωμάτιο με υφος πτυχιούχου ψυκτικού κ μου λέει χα χα θα στο φτιάξω αρχιζοντας να κοιτάει μια το κλιματιστικό μια να πατάει το control .

Σίγουρα μέσα της γέλαγε κ ελεγε θες κ να γαμισεις μαλακα που δε ξερεισ Ούτε το air condition πως λειτουργεί …

Μια στιγμή μου λέει πάμε κάτω να σας αλλάξουν δωμάτιο .

Όχι αγάπη της λεω εγώ θα πάω κάτω να πάρω άλλο δωμάτιο εσυ θα κάτσεις να το φτιάξεις γιατί εγώ είμαι ο μαλακας που δε ξερω κ φεύγω κλείνοντας της τη πόρτα της λέω. Άντε φτιάξτο της λεω αφού ξέρεις .

Αλλαζω δωμάτιο ήδη φορτωμένος με νευρα μια χαρα το κλιματιστικό κ έρχεται η Αννίτα …

Η Αννίτα

Πρώτη κουβέντα της .
Πω πω ζέστη δε δουλευει το air condition ?
Μαλακα λεω σου κάνουν πλακα είναι ξεκάθαρο .
Το ξεπερνάω κ αρχίζω να παρατηρώ την Ανίτα .

Ναι είναι η κοπελα των photos .
Ασιατικά χαρακτηριστικά στρογγυλό πρόσωπο , αδυνατη , σιλικόνη τούμπανο μαλλι ίσιο , χωρίς tattoos , χαμογελο πονηρό , ενδιαφέρον κωλος .
Η εμφάνιση από παραλία με ένα τζιν σορτσάκι ξεσκισμένο κ ένα λευκο κολλητό να τονίζει τα βυζια από πάνω οκ δε με πειραξε αντίθετα μου έβγαλε κάτι σαν φόρεσα κάτι πρόχειρο και ήρθα να ξεσκιστούμε.

Τουλάχιστον λεω θα είναι ασιατικής κατηγορίας , θα κάνουμε μπάνιο μαζί , πίπες τρελές , μασαζ , ισπανικά κ θα γίνει χαμός γιατί έχει ένα πονηρό χαμογελο .

Ναι μαλακα ονειρεψου .

Πρώτα ζητάει τα λεφτά στέλνει μήνυμα στο γραφείο οκ τα πήρα κ ξεκινάει … να πιω νερό ? Να κάνω τσιγάρο ? Πω πω ζέστη !!!
Πάει στο μπάνιο κ βγαίνει με τη πετσέτα τυλιγμένη .
Βγάζει προφυλακτικό κ αρχίζει την αεροπιπα του αιώνα . Ούτε καν 1 παραλλαγή .
Μόνο το γαμομαλλο να πέφτει να σταματάει τη πιπα κ να το μαζεύει !
Τη βάζω από πάνω κ αρχίζει το κούνημα .
Ξαφνικά ενώ της έχω χουφτώσει τα κωλομερια ακούω το μαγικό .
Πιο σιγα με τσίμπησες κ πόνεσα !!!
Τι σε τσίμπησα ρε της λεω πας καλά ?
Μου έχει πεσει αλλάζει προφυλακτικό κ προσπαθεί να ξεκινήσει αυτό που ποτε δεν προχώρησε .
Μη κουράζεσαι της λεω γιατί έχεις κ ταξίδια να κανεις στάς Νορβηγίας κ στους Ισραηλίτες .
Ντυσου όλα οκ έφυγες .
Ντύθηκε στο 3λεπτο αφού έχει καταλάβει τις μαλακιες της κ ότι εδώ είναι Ελλάδα κ έχει ζόρι στη δουλεια μιας κ έρχεται για πρώτη φορά .
Μετρια γκομενα , ανύπαρκτες υπηρεσιες θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερη αλλα με τα θα κ τα θα δε γίνεται δουλιτσα .
Εσυ γραφείο που θα ενημερώσεις τους υπεύθυνους οπως είπες καλύτερα ενημέρωσε τους Νορβηγούς κ τους Ισραηλινούς ότι τους έρχεται η κοπελίτσα που έχει πολύ δουλεια .
Έτσι για να βγουν στους δρόμους να πανηγυρίζουν …

Η κοπελα προσφέρει απλόχερα , αεροπιπα , καμία μα καμία πουτανια με την καλή έννοια να σε φτιάξει να σε καυλωσει να θέλει να σου βγάλει γούστα κ καμία ένταση στον αγώνα κ βέβαια φιλί πρέπει να έχεις κανα τακο μπας κ ανοίξει το στόμα της λίγο παραπάνω .
Ποιον αγώνα δηλαδή για ψάρεμα με τους Νορβηγούς μια χαρά θα ειναι .
Μακάρι να αλλάξει τακτική μιας κ τώρα ήρθε .
Όχι ότι τρελαίνομαι κιόλας για την καριέρα της ….

Τα ορθογραφικά λάθη η τα λάθος σημεία στίξης διορθώστε μόνοι σας συνάδελφοι προσπαθήστε να βγάλετε νόημα .
Βαριεμαι κ να ξαναδω την κριτικη .

Ρε την ανιτα αντί να
πεσει με τα μούτρα να βγάλει κανα φράγκο μας βγήκε ευαίσθητη που της τσίμπησα λέει δυνατά το κωλο .

Α και μου ειπε φευγοντας σχεδόν τρέχοντας ότι ειναι νευρική γιατί έρχεται πρώτη φορά στην Ελλάδα !

Βρε Άι παράτα μας θέλεις κ να σε παρακαλέσω να κανεις τη δουλεια σου .
Όλη η Νορβηγία σε ξερει και το Ισραήλ .

Τρομάρα σου τέτοια city tour να μας έρχονται σωθήκαμε .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.620
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, TOMCRUISE, srek7 και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2021
έχει ξανά ρθει, δεν ξέρω αν ήταν για δουλειά η τουρισμό αλλά έχει ξανά ρθει ...απόδειξη η φωτογραφία της σε μπαλκόνι γνωστού 5* ξενοδοχείου ,,,,
review reaction 1 HoneyVoskos, Bartender 74, Annapurna
06 Ιουλίου, 2021
Τι έχει συμβεί κατά τη γνώμη μου...
Με την καραντίνα η ζήτηση των call girls κτλ ανέβηκε στα ύψη
Οπως λέει ο λαός: μάθαμε πως πηδιόμαστε...
Το μυρίστικαν τα γραφεία, το μυρίστικα κορασίδες = ΕΥΚΟΛΟ/ΤΖΑΜΠΑ ΧΡΗΜΑ και έρχεται η κάθε μια.
Για του λόγου το αληθές δείτε κριτικές, 7/10 φολιάσματα λένε!
Να σέβεστε τα λεφτά σας περισσότερο και να στε καλά
review reaction 1 Bartender 74, Annapurna
06 Ιουλίου, 2021
Καπέλο

Τσίμπα ένα @ έπρεπε να της πεις πριν σηκωθεί για να ισιώσει μαλλί με μυαλί-ο
Εύγε!!
review reaction 1 Θέμης88, feragamo, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
06 Ιουλίου, 2021
τρομερη κριτικη! την ειχα παρει και εγω.. μπαινει σπιτι με υφακι και εμφανη διαφορα απο της φωτογραφιες... παω να τις πιασω το κολο και μου κανει τριπλα/τσαλιμακι λες και εκανα κατι κακο και μου ζηταει τα λεφτα...
Εγω ημουν πιο τυχερος και την πηρα πρεφα πιο νωρις με κοστος μονο 10 ευρο.. κουραγιο φεραγγαμο!
review reaction 1 HoneyVoskos, Bartender 74, Annapurna και 1 ακόμα μέλος
06 Ιουλίου, 2021
Μπράβο για το κράξιμο που της έριξες, κρίμα που πάτησες τη μπανανόφλουδα.
review reaction 1 Bartender 74, Annapurna
06 Ιουλίου, 2021
Με γλύτωσες φίλε και σε ευχαριστώ γιατί υπό κανονικές συνθήκες όταν βλέπω ασιατική φατσούλα - δηλαδή Καζακστάν - το έχω σιγουράκι το outcall...Πλατύ χαμόγελο
06 Ιουλίου, 2021
Βαριομουνα μέχρι κ να της πω το οτιδήποτε .
Απορω πραγματικά το τι μπαζο βλάχες έρχονται Ελλάδα .
Που είναι οι παλιές πραγματικές city τουρίστριες που με ένα Κούνημα κ ένα κοίταγμα μέναμε μαλακες κ την επόμενη μέρα ξαναπηγαίναμε .
Μη πω ονόματα θα κλαίμε όλοι μαζί Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 1 HoneyVoskos, Annapurna, ΜrKavlopoulos
07 Ιουλίου, 2021
Τα πολύ καλά ct Feragamo κάποτε σπιτώθηκαν για να περνάνε καύλα κάθε μέρα κάποιοι ..

Οπότε κρύβε λόγια.. γιατί όλα τα ωραία έχουν και ημερομηνία λήξης.
Μέχρι τα επόμενα να έρθουν..

Και άσε να αναρωτιούνται γιατί οι κομπλεξικοί παίχτες δύσκολα βαθμολογούν υψηλά.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8