Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έφυγε ο "ψηλός άγγελος" τον οποίο δεν γινόταν να μην δοκιμάσω έτσι για το κορμί πατριώτες που έλεγε και μια παλιά διαφήμιση.Οντως η κοπέλα στην αρχή ήταν κάπως μαγκωμενη θέλει διαχείριση το πως την κοιτάς λόγω ύψους δεν της αρέσει να της το λες θέλει να νιώθει πιο γήινη και όχι το "βουνό".
Την αποκαλεσα βουνό χαριτολογώντας κάποιες φορές και δεν της άρεσε μου λέει μην με λες έτσι.
Όντως το κορμί αυτό δεν το συναντάς κάθε μέρα όπως και τα υπέροχα φυσικά βυζια της.
Στο σεξ έβγαλε pse με ρώτησε τι μου αρέσει και άρχισε να με φιλα σε όλο το σώμα γουστάρει το dp στην πίπα γλύφει μπάλες ρίχνει σάλιο και αν την αφήσεις μπορεί να σε ρουφάει ώρα.
Ωραίο που τον παίρνει από μόνη της και τον χτυπάει στην γλώσσα της ενώ σε κοιτά στα μάτια.
Δοκιμάσαμε όλα τα έπιπλα θαυμασε την αντοχή μου λέγοντας you are crazy αλλά δεν δυσανασχετησε.
Γλωσσόφιλα πήρα δεν τα τσιγκουνευτηκε και γενικά ήταν κάτι ξεχωριστό να πηδάς μια τέτοια γκόμενα.
Στο τέλος μοιραστηκα κάτι μαζί της και χάρηκε έδειξε γενικά καλό χαρακτήρα αν και όντως είχε ένα υφάκι κάποιες στιγμές.Να πω ακόμα ότι δεν με άφησε να της βάλω δάχτυλο και χρησιμοποιεί τζελ σε αυτήν αλλά και στην τσαπού. Το πρόλαβα το κορμί έτσι για το παλμαρε και την καταγραφή της εμπειρίας πάμε για άλλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 redb, TOMCRUISE, eridon1877 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2021
Αδερφέ το βυζι μεγάλο ή μικρό;;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1