Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 47 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με τις πιτσιρίκες δεν το έχω και πολύ και μετά από αρκετό ψάξιμο την επέλεξα.Την διάλεξα πρώτον για το video που έχει,δεύτερον γιατί είδα γυμνασμενο σώμα και τρίτον γιατί ξέρω τι παίζει με τις ηλικίες και θα ήταν κοντά στα standards μου και όχι amateur.
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα σε δικό μου χώρο με τη μοναδική επισήμανση στο θέμα του ντυσίματος όπου ζήτησα κάλτσες και τον εξοπλισμό του streptease...Σαν γυναίκα χωρίς υπερβολή αλλά το video και οι φωτογραφίες της είναι κοντά σε αυτό που συναντάς με μια μικρή απόκλιση του δέκα τα εκατό.Τα βυζιά της ήταν σηκωμένα στο στενό μπλουζάκι που φορούσε...Ο κωλος όπως φαίνεται στρογγυλός...Ζήτησε πέντε λεπτά για να ετοιμαστεί όπως είχα ζητήσει...Την περίμενα στον καναπέ ακούγοντας μουσική ενώ ήρθε με τα εσώρουχα της και χορεύοντας στο ρυθμο...Πλησίασε και ξεκίνησε το παιχνίδι.Φιλα κανονικά με γλώσσα και όπως ήταν κατέβηκε πιο κατω για πίπα.Πολυ καλή τεχνική σε αυτό το κομμάτι με deep γλυψαρχιδι και eye contact...Στο σεξ τρομερά στησίματα πάνω στο γραφείο τούρλα τα κωλομερια και πήδημα μέχρι το πρώτο άδειασμα της δεξαμενής...Η επικοινωνία της κρίνεται σε καλο level και έτσι το ραντεβού δεν είναι στη μουγγα.Το ότι κάποιες δεν ξέρουν λέξη αγγλική πέρα από τη μητρική τους προσωπικά με ξενερώνει.Ενδιαμεσα παίχτηκε μασάζ το όποιο συμπεριλήφθηκε στην τιμή στο φινάλε ως έξτρα.Κανενα θέμα καθώς ήταν η δεύτερη δόση στο πρόγραμμα της.Ενα καλό ραντεβού με μια γυναίκα που κινείται σε pse και έχει επαγγελματισμό.Ελπιζω να κούρασα θετικά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
CS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 konstantinos-gko, Annapurna, roughfucker και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού