Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όπως έβλεπα μπάλα η τηλεόραση έδειχνε κάτι γκομενάκια στις εξέδρες και το μυαλό μου άρχισε να κάνει παιχνίδια. Δεν ήθελα πολύ άνοιξα το κινητό και άρχισα να ψάχνω. Μόλις εντόπισα τον στόχο τηλέφωνο στο γραφείο για τα διαδικαστικά. 
Εμφάνιση ακριβώς αυτό που έψαχνα. Μου παραπονέθηκε για την πολύ ζέστη που έχουμε εδώ στο Ελλάντα. Σπάσαμε τον πάγο με ένα ποτό και ξεκινήσαμε τα χαδάκια και τα φιλάκια χαχαχαχα. Ντάξει πολλές φορές με αυτά τα κοριτσάκια αισθάνομαι σαν έφηβος που πάω να γαμήσω για πρώτη φορά. Τεσπα. Δεν άντεξα και άρχισα να της γλείφω τα ανοιχτά μουνόχειλα μέχρι που άρχισαν να τρέχουν τα πρώτα ζουμιά και οι πρώτοι σπασμοί. Πέρασμα καπότας και μετά από κανά τέταρτο ήρθε το πρώτο βόλι. Ξεκούραση και δεύτερος γύρος πιο χαλαρός για να απολαύσω το μωρό. Το τελείωμα ήρθε στην στοματική της κοιλότητα. Μου έβγαλε και την γλώσσα έξω για να μου δείξει την κρεμούλα που μόλις είχε γευθεί. Στο τέλος με χαλάρωσε και με λίγο μασάζ. Πασάς ο δικός σου. Μια καλή επιλογή που ίσως ξανατιμήσω. Δεν θα μείνει για πολλές μέρες απ ότι μου είπε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 29, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
5.374
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SotirisCP3, WHATABOUTFUCK, olddog και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2021
Νά ὑποθέσουμε ὅτι τὴν εἶδες μετά τὸ ποδοσφαιράκι;
review reaction 1 Join.f
05 Ιουλίου, 2021
Ναι μετά τη μπάλα.Δεν χάνω παιχνίδι τώρα...Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2