Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Call-Girls 23291
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Dianna πρέπει να έχει το πιο καβλιαριακο βλέμμα κατά τη διάρκεια της περιποίησης της κατω περιοχής κοινως κατά την πιπαΝαι! τα βλέμματα που σου ρίχνει και ο αισθησιασμός που διαθέτει όσο σε γλύφει μπορεί να σε τελειώσει πριν το καταλάβεις.Δεν κάνει μπούκωμα απλα ξέρει να γλύφει. Αλλά ας τα πάμε με τα τεχνοκρατικα. Πρόσωπο ότι βλέπετε, περιποιημενη με στήθος 3αρι καλό και αγγλικα ανώτατο επίπεδο. Σώμα ψηλό με ωραίο πόδι, ανοικτή πλάτη και λεκανη, κωλαράκι αρμονικό με το υπόλοιπο σώμα το οποίο όμως θέλει γυμναστήριο σύντομα. Εμένα μου θύμισε σώμα μπασκεμπολιστριας... καμία σχέση όμως .. είναι διαχυτικη, φιλάκια πολλά και βαθιά χωρίς τσιγκουνιά και εξαιρετική στην διάθεση και στο χιούμορ το οποίο δεν το έπιασα αλλα ήταν καθαρά δικό μου λάθος . Δεν επιτρέπει δάκτυλα και θέλει να πάει το κόλπο όπως επιθυμεί και αυτή. Αν τα βρείτε θα περάσετε καλά,σίγουρα και ίσως να μην βαλει jel. Εμενα δεν με άφησε να παμε σε έντονες καταστάσεις. Της αρέσουν τα απλα και τα αισθησιακά. Μαλακία εξαιρετική στο μασάζ και στο μπλα μπλα, αλλά δεν κλέβει χρόνο γιατί προχώρησε στην έναρξη 2ου γύρου μόνη της. Προσωπικά την βρήκα πολύ τίμια και αξιοπρεπή όλη την συνάντηση και θεωρώ ότι όποιος και να πάει σίγουρα θα έχει κάτι θετικό να θυμάται. Θα ήθελα πιο δυνατή κατάσταση και ελευθερία κινήσεων και δεν θα ξαναπάρω αλλά το αισθησιακό βλέμμα ακόμα το βλέπω Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.754
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 arwstaki10, Jim25jim, delipas και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού