Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 13 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρόσφατη επιλογή για μισάωρη εκτόνωση. Από το γραφείο της, μου έταξαν τα καλύτερα. Χώρος αξιοπρεπής και καθαρός, το ίδιο και η κυρία μας. Φωτογραφίες σχεδόν fake καμμιά σχέση με την πραγματικότητα. Το βίντεο πιο κοντά στην αλήθεια. Ηλικία την έκοψα για 30άρα και πιο κοντή από όσο γράφει. Ύφος το παίζει γκόμενα παραπάνω από ότι όμως είναι. Αγγλικά εντάξει, μπορείς να συνεννοηθείς. Εκεί που κυρίως χάνει είναι στα βυζιά της που είναι σαν 70άρας δηλαδή σε κακή κατάσταση και έχει και κάτι ουλές στο ένα που προσπαθεί να τις καμουφλάρει με τις κινήσεις και τις στάσεις της. Η πίπα της απλά καλή με πολύ χρήση χεριού και χωρίς φαντασία. Στα πηδηματάκια μπρος πάνω και πίσω, άχαρη συμμετοχή και αρκετό τζελ . Έχυσα μέσα της στο πισωκολλητό, πλύθηκα και έφυγα. Με λίγα λόγια ένα άχρωμο πήδημα που θα μπορούσα να το έχω πολύ φθηνότερα σε ένα μπουρδέλο στην Φυλής. Για τον διαχειριστή του bou, δυσκολεύτηκα να την βρω για να ανεβάσω την κριτική γιατί υπάρχουν πολλές Mila. Όπως είδα υπάρχουν ανάλογες κριτικές για την συγκεκριμένη Mila άρα δεν είμαι ο μόνος πικραμένος! Χεχε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 29, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, TOMCRUISE, Constantinos27 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2021
Ουκρανοτσόκαρο προς αποφυγή Κουλ
01 Ιουλίου, 2021
Όπως ακριβώς τα περιγράφεις, ειδικά αυτά τα βυζιά της = το ξενέρωμα!!! Απορώ πόσοι θα την έχουν πατήσει αν δεν συμβουλευονται το Bou.
T
tommyhauss
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2