Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 60676
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Αφροδίτη μου είχε κινήσει την περιέργεια για 2 λόγους. Ο πρώτος επειδή είχε παίξει σε μια τσόντα και ήταν αρκετά καυλωτική και ο δεύτερος επειδή είχα διαβάσει ότι δεν είναι gfe.
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.
Άψογη συνεννόηση με το γραφείο και ήρθε στην ώρα της όπως είχαμε κανονίσει.
Αν ντυθεί φυσιολογικά δεν είναι η γυναίκα που θα γυρίσεις να την κοιτάξεις στο δρόμο, έχει αδιάφορο πρόσωπο, σχεδόν ανύπαρκτο στήθος , κοντούλα, αλλά με ένα ωραίο κώλο για την ηλικία της που ξέρει όμως να τον τουρλώνει για να δείχνει ακόμα καλύτερος!
Ελληνίδα δηλώνει με σχεδόν καλά Ελληνικά αλλά θα μπορούσε να ήταν και απο Βόρεια Ήπειρο αν και λίγο με ενδιέφερε.
Όπως έχω ξαναγράψει, με κοπέλες του χώρου μεγάλο ποσοστό επιτυχίας είναι να υπάρχει χημεία και καλή διάθεση και αυτό φάνηκε ότι υπήρχε απο την πρώτη στιγμή που πέρασε την πόρτα.
Είχα πει στον εαυτό μου να αποφύγω τα φιλιά, αλλά η γυναίκα ήταν σίφουνας, θα μπορούσαμε να είμασταν όρθιοι στην πόρτα και ακόμα να φιλιόμασταν αν δεν της ζήταγα να περάσουμε στα ενδότερα.
Μπανάκι μου είπε ότι είχε κάνει και δεν είχα λόγο να μην την πιστέψω μιας και μύριζε καθαριότητα.
Ξεκινήσαμε με στοματικό, κάνει αξιόλογες προσπάθειες να τον πάρει όσο πιο βαθιά μπορεί ακόμα και σε σημείο πνιγμού, περιποίηση σε όλο το πακέτο(μπάλες) με φτυσίματα , χτυπήματα πάνω στο μάγουλο της και βρωμόλογα...πολλά βρωμόλογα που με έκαναν να θέλω να καταθέσω και για αυτό την σταματούσα!
Δέχεται δάχτυλα σε όλες τις τρύπες κατα την διάρκεια του στοματικού χωρίς μα και μου!
Η συνέχεια μας βρήκε είτε αυτή απο πάνω μου , είτε στα 4, είτε με τα πόδια της πάνω στους ώμους μου!
Δεν σταμάτησε να μιλάει βρώμικα και αυτό με καύλωνε ακόμα πιο πολύ!
Το ζει και ξέρει να σε παρασέρνει και εσένα.
Τελείωμα στο πρόσωπο, όπου έγλυφε ότι κύλαγε προς το στόμα της.
Για εμένα αν αυτό το πακέτο ήταν στα 120€ θα ήταν VFM, και θα γινόταν στανταράκι μου, όχι τόσο για την εμφάνιση της αλλά γιατί στα 40- 43 της ξέρει να το ζει το πήδημα και αυτό σου δείχνει ότι θέλει κι απο εσένα!
Αν δούλευε ανεξάρτητη με χαμηλότερη τιμή και για την κατηγορία της θα έκανε αρκετή θραύση με γνώμονα βέβαια να κάνει sex στα κόκκινα όπως μαζί μου.
Τέλος θα ξαναγράψω αυτό που τονίζω πάντα σε όλες μου τις κριτικές ότι είναι υποκειμενικές και έχει να κάνει με τα δικά μου γούστα και θέλω!
Να γαμάτε κα να προσέχετε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 28, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, doc_lin, dorcel και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2021
σε ποια τσοντα ειχε παιξει. ?
review reaction 1 alpula, Pussy Doctor
30 Ιουνίου, 2021
@μικαελ Ως Λολίτα Παπαδοπούλου στο "λάδωσε μου το μουνάκι"
A
alpula
review reaction 1 μικαελ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2