Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 47 10
Call-Girls 110969
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι καύλες της στιγμής με οδήγησαν στην Φραντσέσκα ένεκα και λάτρης του ξανθού. Τηλέφωνο στο γραφείο και σε δύο ώρες άφιξη του μωρού στον χώρο μου. Επέστρεψε ανανεωμένη από τις διακοπές της. Μόλις γδύθηκε είδα το σώμα που έβλεπα στις φωτογραφίες με μείον το λίγο χαλαρό στήθος που δεν με χάλασε. Πριν ξεκινήσω της έφτιαξα και λίγο ατμόσφαιρα με ποτό και χαλαρή μουσική. Κάποια στιγμή σηκώθηκε και άρχισε να μου κάνει ένα πολύ αισθησιακό στριπτήζ λες και ήμουν στο πριβέ σωληνομάγαζου. Ε δεν ήθελα και πολύ να ξεκινήσω. Παίχτηκαν δύο γύροι με πούτσα - μουνί πούτσα κώλο και το μωρό να ακολουθεί τον ρυθμό μου. Το κακό είναι ότι δεν κατάλαβα πότε πέρασε η ώρα και παραλίγο να παίξω και τρίτο γύρο.

Νεαρό κορίτσι λοιπόν με πολύ όρεξη και κώλο στο πρόγραμμα που δέχεται την πούτσα με μεγάλη άνεση. Must επιλογή για τους anal lovers.

Τέλος 6Υ44!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
6Y44
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.149
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 TOMCRUISE, Constantinos27, baroc και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2021
Την ειχα παρει παλαιότερα και ειχα παρομοια εμπειρια γαμιεται καλα απο το κωλαρακι ειναι και μικροκαμωμενη την κανεις οτι θελεις και τελειωμα στο στομα που τα πηρε με ευχαρίστηση
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1