Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στα 38 μου χρόνια ηρθε η στιγμή να παω με call girl. Προσπάθησα απο τα σχολια σας και τις κριτικες σας να κάνω την καλυτερη επιλογη και με βάση τα λεγομενα σας κατεληξα να επιλεξω αναμεσα σε Αντριανα, Κατερινα20 και Μαρία Μολδαβή. Επελεξα την Μαρία πιστευοντας πως ειναι πιο safe επιλογη.

Η συναντηση κλειστηκε σχετικα ευκολα με λιγα μηνυματα. Τις εστειλα 3-4 μερες πριν και μου απαντησε πως μαλλον θα μπορει αλλα δεν μπορει να κλεισει απο τωρα. Της ξαναεστειλα την προηγουμενη και κλεισαμε. Ηρθε στην ωρα της ακριβως, ημουν και το πρωτο ραντεβου και μαλλον βοηθησε. Επισης η κοπελα στα μηνυματα που ειπε οτι μπορει στον Πριαμο στην Μεταμορφωση. Απο κοντα μου ειπε οτι αποφευγει αυτα στο κεντρο γιατι την ειχαν κλεψει και με ρωτησε αν εχω καποιο προβλημα με την συγκεκριμενη επιλογη (αν μου αρεσει, αν μου πεφτει μακρια και τετοια). Δεν ειχα καποιο προβλημα, ηταν και ωραιος ο χωρος.

Για την εμφανιση της τα εχετε πει, βυζαρες πολύ ωραιες, κωλος απιστεύτος, προσωπο ωραιο. Πολύ καλη σε ολή την διαρκεια και στην συμπεριφορα και στον αγωνα. Παιχτηκαν 2 γυροι. Νομιζω στα 80 ευρω δυσκολα βρισκεις κατι καλυτερο. Τον τελευταίο καιρο που την εβγαζα σε στουντιο για 1 εκτονωση με ελευθερα και 69 ηθελες περισσοτερα χρηματα και ειχες και λιγοτερη ωρα στην διαθεση σου. Το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν δινει φιλια στο στομα. Δεν ξερω αν ειναι λογω covid αλλα μου το ξεκαθαρισε απο τα μηνυματα.

Εγω προσωπικα περασα πολυ καλα και θα προσπαθησω να την ξανασυναντησω. Στην βαθμολογια εβαλα παντου 7αρια γιατι δεν σε αφηνει περισσοτερο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
95
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, giorgiodelafuentes2, giannis.9000 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2021
πολυ σωστος σε ολα αυτα που γραφεις
review reaction 1 hornyasfuck
28 Ιουνίου, 2021
Γαματε το μωρό όσο προλαβαίνετε γιατί θα φύγει όπου ναναι Μύκονο για παρτουζες …..
review reaction 3 review reaction 1 gymaster, Constantinos27, hornyasfuck
28 Ιουνίου, 2021
Καλῶς ἦλθες στὸ ἄθλημα... Καπέλο
review reaction 3 SirGreebas
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3