Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Κατ' αρχάς η κοπέλα δεν έχει καμία σχέση με τις φωτογραφίες. Είναι πιο κοντή, πιο γεμάτη και πιο άσχημη κοπέλα από ότι φαίνεται. Αυτά από πλευράς εμφάνισης.
Ανοίγει την πόρτα με το κινητό στο χέρι, δεν με κοιτάει καν, συνεχίζει να πληκτρολογεί. Shower μου λέει. Φοράει ένα τζιν σορτσάκι και ένα τισέρτ σαν να πηγαίνει στην λαϊκή. Ακόμα κι εκεί αμφιβάλω αν θαα την πρόσεχε κανείς.
Βγάινω από το σάουερ, money first με προστάζει. Τα δίνω, ο μαλάκας. Μου δείχνει να ξαπλώσω σττο κρεβάτι. Είναι στρωμένο με μάλλινη κουβέρτα. Με καύσωνα. Πάω να την βγάλω, no μου λέει. Ακόμα πληκτρολογεί. Παίρνει στο καπάκι προφυλακτικό, τζελ, και μου τον παίρνει στο στόμα χωρίς δεύτερη κουβέντα. Άντε να τελειώνουμε. Σηκώνομαι, της λέω φεύγω δωσε μου πίσω τα 150. Θα κρατήσω τα 50 μου λέει γιατί ξεκινήσαμε. Μιλάει με το γραφείο, μου τα δίνει όλα πίσω. Φεύγω, μιλάω με το γραφείο και η συνέχεια στο απογοητεύση μέρος δεύτερο που ακολουθεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2021
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
akosdi
Μέγας
Εγγραφή:
14 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.049
Πόντοι:
4.581
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, hornyasfuck, mancunian1986 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2021
Να είσαι καλά. Και ψηνόμουν να την πηδήξω. Μακριά από τις τυχάρπαστες.
review reaction 1 Revlimit, kaavlas, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
27 Ιουνίου, 2021
Ειδα φωτο και βιντεο και φαινοταν καλη αλλα τα φαινομενα απατουν παλι καλα που δε πηρα
review reaction 1 kaavlas, hornyasfuck, akosdi
27 Ιουνίου, 2021
Συνάδελφε έφαγες παλτό και λυπάμαι γιαυτο ,αλλά γλυτωσες άλλους .Ελπιζω να διάβαση τη κριτική σου ο Ten Ten που μου λέει ότι με 140 σε CG θα μου κάνει παπάδες !!!!
review reaction 1 Revlimit, hornyasfuck, akosdi
28 Ιουνίου, 2021
...την συγκεκριμένη κοπέλα την είδα όταν πήγα στο ξενοδοχείο της...για incall...με άλλη κοπέλα...

...επιβεβαιώνω την κριτική του akosdi...ως προς το ότι η κοπέλα δεν έχει καμία σχέση με τις φωτογραφίες...και ότι έχει πάρει κιλά...

...για μένα είναι ένα μπάζο...που δεν θα πλήρωνα για να το πηδήξω...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 Revlimit, kaavlas, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4