Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τα γράφω εδώ όπως τα έγραψα στο site του πρακτορείου...
""Καλησπέρα!!! Θα ήθελα να γράψω μερικά πράγματα για την Μία εντελώς καλοπροαίρετα μιας και είμαι πελάτης του πρακτορείου σας και είμαι αρκετά ευχαριστημένος! Είχα χτες συνάντηση στις 11 το βράδυ. Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη και αρκετά ευδιάθετη. Αυτό που με χάλασε ήταν καταρχήν ότι προσπαθεί να σου φάει τον χρόνο μιλώντας περί ανέμων και υδάτων... δεύτερο όταν κάναμε τσιγάρο και μπήκαμε στο δωμάτιο μου ζήτησε και καλά έκανε το δώρο της...την ρώτησα πόσο είναι και μου είπε 150, ενώ στο site γράφει 140....δεν το λέω για το δεκαρικο, δεν με νοιάζει, για το πρακτορείο το λέω να το έχετε υπόψιν σας....όταν έγινε η πράξη είχαμε τουλάχιστον 20 λεπτά ακόμα....με ρωτάει "να καλέσω ταξί?" Όχι της λεω, δεν έχουμε άλλο χρόνο για δεύτερο? Αλλά είδα ότι δεν ήθελε... Με τα πολλά ξενέρωσα και το μόνο που κάναμε ήταν να την χαϊδεύω στο κρεβάτι και αυτή να κλείνει τα μάτια.... προφανώς ήταν κουρασμένη....Τα λέω αυτά επειδή μέχρι τώρα ήμουν πολύ ευχαριστημένος από τα κορίτσια σας, αλλά και την προηγούμενη φορά είχε γίνει λάθος συννενόηση με την κοπέλα στο τηλέφωνο και αντί για μια ωρα, μου έκλεισε για μισή ώρα...Δεν ξέρω αν κάτι έχει αλλάξει με τα κορίτσια στα τηλέφωνα, έπαιρνα πάντα και μίλαγα με μια πολύ ευγενική κοπελίτσα και μάλιστα την ρωτούσα ποια κοπέλα να διαλέξω και μου έλεγε την γνώμη της και πάντα εμένα κατευχσριστημενος....τώρα μιλάω με μια ηλικιωμένη γυναίκα με σπαστά ελληνικά και έκανε λάθος την μια φορά στην ώρα.... Προσέξτε λίγο τις κοπέλες που παίρνετε γιατί αυτές είναι η ψυχή του πρακτορείου σας....και σας το λέω εντελώς καλοπροαίρετα... Είναι κρίμα να χαλάσετε την φήμη σας....""
Να προσθέσω ότι η πίπα ήταν με προφυλακτικό γιατί μου είπε ότι κάτι έχει στο στόμα της ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 26, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
222
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tawara, hornyasfuck, Colibri και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2021
Κριτική για την τηλεφωνήτρια ή για την κοπέλα έγραψες ρε παίχτη? Μήπως μπερδεύτηκες.. Χμμμ;
review reaction 3 hornyasfuck
27 Ιουνίου, 2021
Αδερφέ στο κρεβάτι πως ήταν;;;
review reaction 1 hornyasfuck
28 Ιουνίου, 2021
Έγραψα κριτική και για την κοπέλα και για το πρακτορείο γενικά για να ξέρουν οι υποψήφιοι...για την κοπέλα έγραψα ότι ήταν ευδιάθετη, μιλαγε πολύ και ήθελε να τελειώνει γρήγορα, σαν αγγαρεία το έκανε...
review reaction 1 hornyasfuck
28 Ιουνίου, 2021
Στο κρεβάτι όχι τίποτα ιδιαίτερο...πίπα μου έκανε όπως έγραψα με προφυλακτικό, οπότε δεν μου άρεσε...
review reaction 1 hornyasfuck
28 Ιουνίου, 2021
Κρίμα! Καί δείχνει θεομούναρος!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5