Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Αφροδίτη την συνάντησα στο ξενοδοχείο που μου είπε η ίδια. Πρόκειται για μια κοντουλα σχετικά όμορφη κοπέλα με μικρά στητα βυζακια και ένα όμορφο γυμνασμένο σφιχτό κορμί την οποία άνετα θα την πρόσεχα αν την έβλεπα έξω στο δρόμο και δεν ήξερα ότι κάνει αυτή την δουλειά. Ξαπλωσαμε στο κρεβάτι λέγοντας στην αρχή δυο κουβέντες ίσα για να σπάσει ο πάγος ( αφού πρώτα προηγήθηκε ένα γρήγορο ντους )και αρχίσαμε τα χαμουρεματα . Μετά η Αφροδίτη κατέβηκε ποιο κάτω όπου στον πεοθυλασμο απλά έδωσε ρεσιτάλ !!! Το λέω αυτό αυτό επειδή η πίπα της ήταν αρκετά βαθιά και υγρή και επίσης περιποιήθηκε την γύρο περιοχή και με το παραπάνω . Αφού με έκανε τουρμπο περάσαμε στο κύριος πιάτο όπου παίξαμε δυο γύρους περιλαμβάνοντας συνολικά το μενού μπόλικες στάσεις , όπως ιεραποστολικό , στα τέσσερα ,πλαινο αλλά προσωπικά περισσότερο μου άρεσε όταν την σήκωσα και κάναμε σεξ στα όρθια και επίσης όταν κάναμε σεξ σε μια από τις καρέκλες του ξενοδοχείου. Επίσης το καλό με την Αφροδίτη (και γενικά με όλες τις γυναίκες που είναι κοντές και αδύνατες-γυμνασμένες ) είναι ότι είναι αρκετά ευέλικτες και μπορούν να γ.. θουν σε όλες τις στάσεις.
Και στο τέλος του πρώτου αλλά και του δεύτερου γύρου το τελείωμα ήρθε στο στόμα της.
Απο εκεί και πέρα μερικά επιπλέον συμπεράσματα μου από την συνάντηση με την Αφροδίτη είναι τα εξής :
1) Ο μοναδικός λόγος που έβαλα 9 αντί για 10 στην εμφάνιση στο πρόσωπο είναι διότι παρόλο που η Αφροδίτη είναι πανέμορφη (μπορεί κάποιοι να πείτε ότι δεν είναι τόσο όμορφη αλλά για μένα είναι, αλλά οκ ο καθένας έχει τα γούστα του) όπως έχω ξαναγράψει και σε άλλες κριτικές δεν υπάρχει η τέλεια γυναίκα . Πάντα θα υπάρχει μια ομορφότερη
2) Για το μόνο πράγμα που μετάνιωσα είναι που δεν δοκίμασα το όμορφο κολαρακι της.
3) Στην επικοινωνία έβαλα 10 διότι η Αφροδίτη είναι ευγενική και μια κοπέλα η οποία ξέρει να μιλήσει
4) Στη σχέση αξίας τιμής έβαλα 6 και ο μόνος λόγος που το έκανα αυτό είναι επειδή η τιμή είναι τσουχτερή . Η Αφροδίτη τα τίμησε τα λεφτά της και με το παραπάνω αλλά η τιμή δεν παύει να είναι τσουχτερή
5) Εννοείται ότι θα ήθελα να την ξαναδώ όταν βρω χρόνο
Καλά να περνάτε και ελπίζω να βοήθησα !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.953
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chicharito, anthotypos, vagevag20 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2021
Το στήθος ειναι πλαστικό ?
23 Ιουνίου, 2021
Συνάδελφε ευχαριστω πολύ για τη κριτική. Μας βοηθάς να αποφεύγουμε παλτά . Η κοπέλα έχει πολύ ωραία μάτια .Σώμα δε μπορώ να δω από τις φωτό .?.Ντροπαλη τη κόβω .
23 Ιουνίου, 2021
@sescoulas το στήθος της είναι φυσικό .
@Kavlaas δεν καταλαβαίνω τι εννοείς . Αρχικά μιλάς για παλτά. Για μένα η Αφροδίτη αξίζει . Δεύτερον μιλάς για ωραία μάτια και ότι δεν μπορείς να καταλάβεις το σώμα . Πως γίνεται να ξέρεις αν έχει ωραία μάτια και να μην έχεις γνώμη για το σώμα της ? Τέλος πάντων το σώμα της είναι σφιχτό . Όσον αφορά τα μάτια της και γενικά το πρόσωπο της για μένα όλο το πακέτο είναι ωραίο. Επίσης λες ότι την κόβεις για ντροπαλή . Εμένα μια χαρα άνετη μου φάνηκε . Τώρα αν σε κάποιους φάνηκε μαγκωμένη τι να πω δεν ξέρω . Παντως με εμενα μια χαρα ήταν
review reaction 1 kaavlas
24 Ιουνίου, 2021
Bigshak Όσοι ανεβάζουμε κριτικές ,βοηθάμε τους άλλους να αποφεύγουν τα παλτά : fake pics , λάθος πληροφορίες για χαρακτηριστικά ,ηλικία ,υπηρεσίες κλπ. Όσο μπορώ διαβάζω κριτικές πριν πάω να κάνω κατάθεση ,παρόλα αυτά έχω φάει και παλτά.Οσο αφορά τη κοπέλα θα ήθελα να δείχνει και λίγο πρόσωπο ,έστω και με θολά τα μάτια ,αφού δε θέλει να την αναγνωρίσουν .Εισαι ξεκάθαρος και αφού πέρασες καλά εσυ ,αυτό μετράει .Ντροπαλη το είπα γιατί δε δείχνει πρόσωπο .Βεβαια δείχνει όλα τα αλλά .
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4