Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 1 10
Call-Girls 4176
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ξεκιναω με το γραφειο your angels οπως αλλωστε ειναι και ο τιτλος της κριτικης μου.λοιπον παιδια ακουστε...ουτε ξαδερφο εχω εκει ουτε καμια φιλη μου ουτε ειναι καποιος συγγενης μου στο συγκγεγκριμενο γραφειο και το λεω αυτο για να μην σπευσει κανεις καλοθελητης να πει καμια παπαρια.το γραφειο ειναι ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ πλεον και ειναι στην 1η θεση γιαυτο κ αι δεν βρισκεις ραντεβου ευκολα αλλωστε.για ποιον λογο?? ειναι πολυ απλο.....γιατι κανει σωστα τη δουλεια του.ποια ειναι η δουλεια του?να φερνει κοπελες σε καθε γουστο για το θεμα εμφανισης,να δινει σωστες οδηγιες για το ποια κοπελα να επιλεγουμε(βαση τι θελουμε και βαση προγραμματος διοτι η εμφανιση ειναι και θα παραμεινει υποκειμενικη) και το σημαντικοτερο που ειναι να φερνει επαγγελματιες που θελουν να κανουν αυτη την δουλεια και μπορουν και οχι τιποτα τσουτσεκια που θελουν να βγαλουν χαρτζιλικι και κοροιδευουν τον κοσμο.αυτα για το γραφειο και ολα τα παιδια στο τηλεφωνο που ειναι ευγενεστατα.

Παμε στην κοπελα.η αλινα ειναι μια κοπελα απο το καζακσταν οπως και αναγραφεται,η οποια πραγματικα δινει τον καλυτερο μα τον καλυτερο εαυτο της για να σε ικανοποιησει πληρως.γιαυτο και στο επικοινωνια και διαθεση στο σεξ βαζω 10.παμε στα χαρακτηριστικα.το προσωπο της ειναι λιγο πιο αγριο απο τις φωτος γιαυτο και εβαλα επεξεργασμενες αλλα ακριβεις το οποιο ομως εμενα προσωπικα μαρεσε πολυ γιατι εχει αυτη την αγριαδα με τα ασιατικα χαρακτηριστικα της και βγαζει πολυ εκφυλο στοιχειο.το σωμα σιγουρα δεν ειναι το δυνατο της σημειο χωρις να εχει κατι που δεν ειναι ωραιο ,αντιθετως εχει πολυ ωραιες καμπυλες, απλα για τους λατρεις των μοντελε και σκινι κατασταση δεν ενδυκνειται.για ολους εμας τους αλλους και τους περισσοτερους νομιζω ειναι οτι πρεπει.deepthroat δουλευει εξαιρετικα,σφαλιαριτσες στον κωλο φουλ χωρις καμια αποθαρρυνση,στο σεξ χτυπιεται σαν τρελη , τι να πεις ολα τελεια.

Υ.Γ Το χω ξαναπει και δε θα σταματησω να το λεω.το θεμα εμφανισης οκ ειναι σημαντικο μεν αλλα οχι το σημαντικοτερο για μενα τουλαχιστον.το σημαντικοτερο ειναι να δινει η κοπελα τον καλυτερο εαυτο της και να τιμαει τα χρηματα που παιρνει που δεν ειναι και καθολου ευκαταφρονητα.αυτα τα ολιγα απο μενα ελπιζω να βοηθησα .καλη συνεχεια ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 21, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, OUROBOROS και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2021
Συνάδελφε χαίρομαι πραγματικά που πέρασες καλά και να περνάς πάντα καλά και σε ευχριστω που έχασες το χρόνο σου και ανέβασες κριτική για να μας καθοδηγήσεις ώστε να μη φάμε παλτό .Υπαρχει όμως και η άλλη πλευρά του νομίσματος . https://www.bourdela.com/callgirl-agencies/discussions/review?id=84467
Δεν έχω τίποτα και εγώ με κανένα γραφείο ούτε προμοτορας κάποιου είμαι . Αλλά όταν δίνω τα 140 και βάλε που δε περισσεύουν θέλω να περνάω καλά .Γραφω και εγώ κριτικές για να βοηθήσω συναδέλφους να περάσουν καλά και να μη φάνε παλτά όπως εγώ .
Καλή συνέχεια .
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
21 Ιουνίου, 2021
...ωραία τα λέει ο φίλος hell13...αλλά σου διαφεύγει κάτι...

...το yourangels παρέχει και ένα πλεονέκτημα στους τακτικούς πελάτες...

...έκπτωση 40 euro από την τιμή καταλόγου για τις νεοεισερχόμενες στο ρόστερ του κοπέλες...για την πρώτη συνάντηση μαζί τους...

...να τα λέμε και αυτά...γιατί όλα παίζουν τον ρόλο τους...Γερο-μύστης
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 TOMCRUISE, Constantinos27, OUROBOROS και 4 άλλα μέλη
22 Ιουνίου, 2021
kaavlas εγω φιλε μου γραφω για τις προσωπικες μου εμπειριες.δεν μπορω να ξερω τι γινεται με τον καθε εναν εδω.επισης θελω να πω οτι σιγουρα ακομα κ οι καλυτεροι πεφτουν καποιες λιγες φορες σε λαθη που δεν αμφιβαλλω οτι εχει γινει κατι τετοιο αλλα οχι σε μενα.οποτε ο καθενας βγαζει το συμπερασμα του
H
hell13
review reaction 1 kaavlas, TOMCRUISE
22 Ιουνίου, 2021
WHATABOUTFUCK αυτο να σου πω την αληθεια δεν το γνωριζα.ισως γιατι δεν παιρνω σχεδον ποτε κοπελα νεα χωρις κριτικες για τους ευνονητους λογους.βεβαια αυτο ειναι κατι το οποιο ειναι ακομα πιο θετικο για το γραφειο αυτο
H
hell13
review reaction 1 TOMCRUISE
22 Ιουνίου, 2021
...Hell13...

...σε πιστεύω ότι δεν το γνώριζες...παρόλο που 9 από τις 16 κριτικές σου είναι με κορίτσια από το Yourangels...

...κανείς δεν μιλάει για αυτό άλλωστε...κάτι σαν συνουσία μυστική!!!...

https://www.youtube.com/watch?v=bEiq12UrXgU

...συγνώμη αν σε έριξα από τον μονόδρομο προς το συννεφάκι σου...ΚαπέλοΚαπέλο...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 kaavlas, TOMCRUISE, OUROBOROS
23 Ιουνίου, 2021
WHATABOUTFUCK επειδη συχνα ο γραπτος λογος παρεξηγειται πολυ ευκολα οπως γνωριζουμε νομιζω ολοι ,δεν μπορω να καταλαβω αν το σχολιο σου εχει καλη διαθεση η αν εχει δωση ειρωνιας.οντας ανθρωπος θετικος ομως πιστευω, και θελω να πιστευω οτι ειναι το 1ο που εγραψα.τωρα οσο αναφορα για τις 9 στις 16 κριτικες στο συγκεγκριμενο γραφειο αν με ρωτας και θελεις να μαθεις ο λογος ειναι πολυ απλος και τον εγραψα πιο πανω στην κριτικη για την αλινα.διοτι πολυ απλα οταν επιλεγω κοπελα απο το γραφειο αυτο ειμαι 8 στις 10 ευχαριστημενος.
H
hell13
review reaction 1 TOMCRUISE
23 Ιουνίου, 2021
Παρόμοιες κριτικές δεν πρέπει καν να ανεβαίνουν.
Το μεγαλύτερο μέρος τις αφήγησης αφορά το γραφείο και όχι την κοπέλα. Από τα γραφόμενα δεν είναι δύσκολο να καταλάβεις ότι έχει γράφει εκ των έσω . Ο πελάτης ποτέ δεν εξυμνεί το γραφείο αλλά τις κοπελες
review reaction 1 kaavlas, TOMCRUISE
23 Ιουνίου, 2021
Ο γραπτός λόγος ειναι ξύλινος και άχρωμος όμως σε καμιά περίπτωση δεν πρέπει να μεταμορφώνεται σε κάτι άλλο εκτός από επικοινωνιακό μέσο. Δεν υπάρχει κανείς χρήστης που να μην έχει πέσει στην παγίδα του παθητικού promote έστω και άθελα του. Είναι στην Ανθρώπινη φύση να πιάνει άκρα είτε θετικά είτε αρνητικά. Τα λαϊκά δικαστήρια δίνουν και παίρνουν με την απολυτοτητα για λάβαρο (που κατά 99% ειναι πάντα λάθος). Έχω γράψει και εγώ κριτική για το συγκεκριμένο γραφείο (όμως παρακάλεσα όλους εμάς να γράφουμε ανοιχτά καθώς η επιχειρηματική δραστηριότητα πρέπει να αξιολογείται συνεχώς). Ο σεβαστός whataboutfuck πολύ σωστά έθιξε την ιδιαίτερη και πολύ έξυπνη τιμολογιακή πολιτικη του γραφείου. Για να πω την αλήθεια και εγώ μέχρι και σήμερα δεν τόλμησα ποτέ να αναφερθώ σε αυτό το θέμα καθώς με κάποιο τρόπο το θεωρούσα ταμπού. Όχι στα λαϊκά δικαστήρια, όσο πιο ελεύθερα γράφει ο καθένας μας τόσο πιο πολύ αποκαλύπτεται ο σκοπός του και γίνεται ευκολότερα διακριτός ανάμεσα σε όλους εμάς που προσπαθούμε να δώσουμε πληροφορίες. Η εγκυρότητα μιας πληροφορίας κρίνεται πάντα σε ποσοστιαία βάση και ποτέ σε απόλυτη!!!
review reaction 1 kaavlas, TOMCRUISE, gauguin
24 Ιουνίου, 2021
...Hell13...
...συνήθως τα σχόλια μου έχουν θετική διάθεση...
...αλλά ενίοτε...λίγη δόση ειρωνίας...δεν είναι και κάτι τόσο κακό φίλε!!...στην τελική σε site για μπουρδέλα και πουτάνες είμαστε ρε αδελφέ!!!...Χαχαχα!Ναι!Χαχαχα!...

...ρώτα περισσότερες info από το γραφείο για την έκπτωση...γιατί ακόμα δεν έχεις καταλάβει πότε κάνουν έκπτωση...κ πότε όχι...

...είναι κρίμα να χάνεις 40 euro κάθε φορά!...ειδικά όταν για σένα είναι μονόδρομος,ενώ για αυτούς είναι τιμολογιακή πολιτική πολλαπλών ταχυτήτων...ΚαπέλοΚαπέλο...

...OUROBOROS...

...δεν ξέρω αν είναι έξυπνη τιμολογιακή πολιτική...
...το θεωρώ λίγο πολύπλοκο να πρέπει το γραφείο να κρατάει τεφτέρι για το ποιες από τις κοπέλες του έχω πηδήξει...και ποιες έχουν μείνει αγάμητες...ώστε να ξέρει κάθε φορά αν θα πρέπει να με χρεώσει με 100...ή με 140...

...επίσης...δεν καταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να "τιμωρηθώ"...πληρώνοντας 140...αν περάσω καλά με μία κοπέλα...και θελήσω να την ξαναδώ...

...όταν τιμωρείς τον πελάτη...αργά ή γρήγορα θα θελήσει να σε τιμωρήσει και αυτός...ΝΟΜΟΣ!!...

...σε κάθε περίπτωση όμως...τα 100 euro του YourAngels...είναι μια αναγνώριση...μια ανταμοιβή...σε αντίθεση με την ταρίφα των 140 euro που έχει το Glamour...που είναι στάνταρ...140!!...είτε πηδάς 5 κοπέλες την εβδομάδα...είτε 5 κάθε χρόνο...

ΚαπέλοΚαπέλο
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 kaavlas, TOMCRUISE, OUROBOROS
24 Ιουνίου, 2021
nukteros δικαιωμα σου και γνωμη σου να λες οτι θες.το οτι'' δεν πρεπει'' κρατα τον για τον εαυτο σου φιλε.οπως ειπα στην αρχη της κριτικης μου δεν ειμαι ''εκ των εσω'' ουτε εκ των εξω.εχω φαει παρα μα παρα πολλες φολες και κυριως απο αλλα γραφεια οχι οτι δεν ετυχε να φαω κ απο το συγκεγκριμενο αλλα πολυ ελαχιστες φορες κ πλεον βαρεθηκα να ψαχνω κοπελες που δεν ειναι καν αυτες πουλενε και δεν κανουν καν αυτα που λενε τα γραφεια και γιαυτο το λογο επειδη το τελευταιο διαστημα οτι κοπελα πηρα απο το γιορ ειντζελσ ηταν διαμαντι,εγραψα αυτη την κριτικη.το συμπερασμα σου λοιπον οτι ειναι εκ των εσω δεν ισχυει.αν δεν σου αρεσει η κριτικη απλα μην την διαβαζεις στο φιναλε αλλα μην γραφεις πραγματα τα οποια φυσικα και δεν εισαι καθολου μα καθολου σιγουρος και ειναι εντελως αναληθη
H
hell13
review reaction 1 TOMCRUISE
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2