Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 8 10
Call-Girls 19318
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεύτερη κριτική, ελπίζω αυτή τη φορά να ανέβει. Η Τζίνα λοιπόν είναι μια γλυκιά Μολδαβή κοπελίτσα, κάπου στα mid-20s. Πολύ μινιόν, κοντούλα λεπτή, όμορφη. Μικρό στήθος και το μικρότερο μουνάκι που έχω δει στη ζωή μου (πολύ όμορφο)! Πήρα φουλ πακέτο με πρωκτικό. Ακουγόταν σα να ψιλοπονάει, αλλά σε ερώτησή μου το αρνήθηκε. Όχι κάτι το ιδιαίτερο στην πίπα, αλλά κρατάω μια επιφύλαξη γιατί ήμουν κουρασμένος κι ελαφρώς πιωμένος. Γενικά, τηρήθκε ό,τι είχε συμφωνηθεί και δεν έχω κανένα παράπονο. Συζητήσαμε όμορφα για αρκετή ώρα μετά (λόγω ηλικίας, δεύερη φορά δεν έπαιζε) και ίσως θα ήθελα λίγο περισσότερη οικειότητα σ' αυτό το κομμάτι για να είναι πολύ καλό το ραντεβού. Από την άλλη, για σεξ πληρώνουμε, δεν μπορούμε να έχουμε την απαίτηση να χουζουρεύει αγκαλίτσα το κορίτσι μετά. Γενικά, δεν είναι η καλύτερη που έχω πάρει, αλλά θα την ξαναέπαιρνα λόγω εμφάνισης (πολύ γλυκιά) και γιατί πιστεύω ότι έχει την προοπτική να με ικανοποιήσει πολύ περισσότερο ξεμέθυστο. Η βαθμολογία με άριστα το 7 λόγω περιορισμών του σάι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
336
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, monstercock greece, alpula και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού