Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έφτασα 10 λεπτά νωρίτερα έξω από το ξενοδοχείο της. Εστειλα μνμ και περίμενα στο αμάξι για την επιβεβαίωση όταν ξαφνικά την είδα να κατεβαίνει από ένα ταξί και να περπατάει προς το ξενοδοχείο.
Φορούσε ένα κοντό φουστάνι με λουλούδια, τα μαλλιά της ξανθά, το πρόσωπο της όμορφο και το ανάστημα της παρέπεμπε σε μοντέλο.
Αυτή είναι ! σκέφτηκα. Αλλά και αν δεν είναι αυτή εγώ αυτή θα ζητήσω ! Έβλεπα ένα κουκλί.

Σε 5 λεπτά έλαβα την άδεια εισόδου και σύντομα ήμουν στο δωμάτιο της. Δύο μέτρα κορίτσι με υποδέχτηκε με χαμόγελο και φιλί στο μάγουλο.

Το πρόσωπο της μου άρεσε πολύ. Για εμένα είναι στο 8. Η φωτογραφίες 5 και 7 είναι αρκετά κοντά στην πραγματικότητα.

Ωραίο κορμί, μοντελε. Μου άρεσε και με έφτιαξε. Όμορφο στήθος καλοσχηματισμένο και ωραίο κωλαρακι. 8 με 7, θα βάλω όμως 7 γιατί η κοιλίτσα δεν είναι φλατ.

Στην αρχή διέκρινα λίγο άγχος, μια νευρικότητα, όμως γρήγορα αποκτήσαμε επικοινωνία και όσο πέρναγε η ώρα το ραντεβού γινόταν όλο και καλύτερο. Γενική συμπεριφορά 8.

Επικοινωνία 6 γιατί τα Αγγλικά της είναι φτωχά, βέβαια βοήθησαν αρκετά και τα δικά μου φτωχά Ρώσικα.

Διάθεση για σεξ 7 γιατί αν και ήταν εκεί με καλή συμμετοχή, διάθεση και έβγαλε αρκετή ενέργεια, ειδικά στο δεύτερο γύρο, έχασε πόντους από την άτεκνη πίπα της και τα χωρίς γλώσσα φιλιά της.

Σχέση αξία κόστους 7. Γιατί είναι αματουρι. Κάποιους αυτό τους γοητεύει, άλλους ίσως να τους κουράσει.

Όταν μπήκα στο δωμάτιο είδα ένα όμορφο κορίτσι, ένιωσα όμως και μια νευρικότητα.
Ανησύχησα ότι το ραντεβού μπορεί να εξελιχθεί σε ναυάγιο. Όμως τελικά γινόταν ολοένα και καλύτερο.

Στον δεύτερο γύρω την άκουγα να μιλάει ρώσικα, να ψιθυρίζει "fuck me", να τραβάει σεντόνια. Να ψάχνει το στόμα μου, να τυλίγει τα πόδια της γύρω μου.

Τα κορίτσια που συναντώ είναι - για τα δικά μου μάτια - τα πιο όμορφα. Δεν μου αρκεί μόνο να τα πηδήξω, θέλω να με κάνουν να νιώσω όμορφα.
Με την Carla ένιωσα όμορφα και θα μπορούσα να την ξαναδώ. Δυστυχώς όμως φεύγει.


Thank you Carla.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 20, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ntinosam
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
5.945
Πόντοι:
11.005
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Annapurna, Zebu και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2021
Πολυποίκιλα συναισθήματα..
Πολυποίκιλη κριτική..
Πολυποίκιλα ωραία ερωτηματικά..

Κι αυτό δημιούργησε ένα πολυποίκιλο μυστήριο που μετά την ανάγνωση , εγώ τουλάχιστον , θα ήθελα να ζήσω.. κρίμα που προφανώς δεν το προλαβαίνω..

Next time..

Ωραίος πάντως Ματάκι
review reaction 1 HoneyVoskos, TOMCRUISE, Karelis69 και 1 ακόμα μέλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1