Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 105 10
Call-Girls 320564
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καπέλο

Αφήνοντας πίσω τις αμφιλεγόμενες χονδρές του γραφείου είπα να δοκιμάσω τις μονδέλες του.. και τις ανεβάζω κριτικές γιατί η εβδομάδα αυτή πήγε καλά... λες και περιμέναμε τον Dior για να δούμε μια μονδέλα στα σκέλια μας ξανά!!

Πάμε λοιπόν...

Ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα μια λεπτό-κυριλέ γκόμενα με μάτια που μαγνητίζουν..
Sienna σε λένε ματάρες μου?
Αφού με κοιτάει κανένα 2 λεπτο μου απαντάει.. Σε έχω ξαναδεί ?

Μόνο στα όνειρα .. της απαντάω.. Γερο-μύστης

Λίγο social για τις κοινές Μαλακία αλλά τα μάτια εκεί καρφωμένα λες και προσπαθεί να με ρίξει. .:smiling-face-with-heart-eyes:
2 φιλιά και την στέλνω για μπανάκι!!

και βγαίνει ένα αιλουροειδές υποσχόμενη για μεγάλο παιχνίδι αν εκτός έδρας αλλά δείχνει είναι σαν να παίζει εντός!
Κορμί μοντελέ, και κάτι ελιές , ραφές και ταττού δεν θα σας ενοχλήσουν καθόλου!! Το κορμί μαυρισμένο με ευελιξία και τέχνη..

Η "κυρία" ( γιατί νεαρή δεν είναι ) ξέρει να παίζει μπάλα και θα ξεκινήσει από εκεί έως ότου σας τα καραμελώσει εντελώς!!
Η τεχνική της σπανίζει και θα σας απογειώσει.. οπότε απλά απολαύστε το!!

Γυρνάμε να την κεράσουμε και εμείς ένα γλύψιμο πατόκορφα για να χαρίσουμε πίσω την απόλαυση και μετά τη χαρά της.. ξαναπερνάει στην αντεπίθεση με καπέλωμα!!!
Έμπειρη μαστόρισσα με φυσική ομορφιά, όπου θα σας γλύψει, θα σας ανεβάσει, θα σας καυλώσει και τελικά θα σας μαγέψει όπως είπε και ο φίλτατος παίχτης πριν. Έτσι!

Αν σας αρέσει αυτός ο σωματότυπος με υψηλού επιπέδου υπηρεσίες, νομίζω ότι είναι σωστή και τίμια επιλογή!!
Βέβαια είχε ανταγωνισμό της εβδομάδα αυτή αλλά σίγουρα είναι στα τοπ 3 που πήρα!!

Φυσικά δεν θα ταιριάξει σε όλους αλλά δεν έχουν και όλοι πτυχία στην χημεία, όπως εμένα!!! Καφές
Αλλά κι εγώ αν και καθηγητής, κάνω αντίδραση στο λίπος για παράδειγμα... με τάσεις αναφυλαξίας!!! Χαχαχα!Χαχαχα!

Α και να μην ξεχνιόμαστε αγαπητό Glamour...
μη με σχολιάσεις πάλι... γιατί είπαμε!!!

Εγώ θα τα λέω και για τις καλές.. αλλά θα κράζω και τις χονδρές.. !! αλλά αυτές που δεν φαίνονται χονδρές μόνο στις σελίδες των αγγελιών!!!
Για τις αυθεντικές χονδρές, που είναι δηλαδή χονδρές και φαίνονται, δεν έχω να σχολιάσω κάτι, γιατί αρχικά δεν θα τις επιλέξω ΠΟΤΕ...
και έπειτα τι με νοιάζει.. το δικό μου φαϊ τρώνε!!!

Καλά να περνάτε, ότι και αν κάνετε, όποια και αν πηδάτε.. αλλά να τις πηδάτε παίχτες!!!
Μην σας πηδάνε και σας μαδάνε...

Γερο-μύστης
Ψηλές, κοντές, αδύνατες, χονδρές αλλά προς θεού... ότι βλέπετε να γράφετε..
Πρώτα σκουπίστε τα σάλια και μετά γράψτε!! και αν ερωτευτείτε δεν πειράζει.. Γλώσσα

Οι πρώτοι, οι τελευταίοι μαλάκες θα είστε? ὀλοι τα περάσαμε!!!
Αλλά γράψτε το και αυτό... ότι σας κέρασε μέλι η μελισούλα..
... για να καταλάβουμε οι υπόλοιποι ( αναγνώστες ) ότι δεν γράφατε με το πάνω αλλά με το κάτω κεφάλι!!

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.658
Πόντοι:
13.610
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 911-Toninno, THV, TOMCRUISE και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2021
...ποιο μέλι?...

...σιγά που θα κεράσουν μέλι τους τρόμπες τα κορίτσια!!...

...καμιά εκπτωσούλα θα τσιμπήσουν από το γραφείο για το επόμενο πήδημα...με τον όρο να γράψουν κριτική-κράχτη για την κοπέλα...

...α!!...το αυτό θα ισχύσει και στην περίπτωση που το κορίτσι προκύψει ξυνομούνα...οπότε το τηλεφωνικό κέντρο θα ζητήσει να μην γράψει κριτική και το κάψει το κορίτσι...γιατί θα πάει στράφι το πακέτο που επενδύθηκε για το tour στην χώρα μας...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, geroksouras
20 Ιουνίου, 2021
Χαιρομαι πραγματικα οταν γαμαει καποιος με επιτυχια και το απολαμβανει δεοντως! Καπέλο
review reaction 1 review reaction 3 Constantinos27, hornyasfuck, ΜrKavlopoulos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2