Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 55 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 123650
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όπως τα λέει ο φίλος από κάτω στον τίτλο του. Έπρεπε μετά το μοντέλο να ξεπεράσω την ήττα μου και διάλεξα πιπίνι. 24 ετων αναφέρεται η μικρά με δυσκολία στην άρθρωση της στα Αγγλικά. Σωματακι σούπερ με γυμναστική την οποία την άφησε για κανένα 6μηνο γιατί έφτιαξε στήθος. Σε χασαπη...Κεφάλι σε τοίχο! κρίμα την κοπέλα ,γιατί είναι πολύ όμορφη στο πρόσωπο, την βρήκα πιο όμορφη από φωτογραφίες με λίγη ακμη στο σώμα, με αναλογίες δυνατές και πιπα άριστη για τα θέλω μου. Όταν ρουφα στήνεται πολύ καλά και σε προδιαθέτει. Στην ουσία της πράξης χρησιμοποιεί τζελ αλλά όχι πολύ και άντεχε σε σφυροκοπημα Κατσικογάμης ισως και να το επιζητεί.το μασαζ το κατέχει καλά και ενώ φαίνεται αματουρι εχει εμπειρία καλή . Εγώ πέρασα καλά, διότι έχει πρόγραμμα καλό το οποίο το δουλεύει σωστά με κορμί και πρόσωπο όπως πρέπει περιποιημένο. Τιμια επιλογή... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.751
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Jim25jim, delipas, chris1955 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2021
...δεν μας είπες...φιλάει ωραία ο ροφός???...Χαχαχα!Χαχαχα!
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 3 hornyasfuck, andronikos3, papaphilips
19 Ιουνίου, 2021
φιλάκια δίνει καλά αλλά αν μπορεί να τα αποφύγει το προτιμά, λέτε να πήγε στον ιδιο για προσθετικη και να φοβάται μην ανατιναχθουν;;;
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2