Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 8 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 24387
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Διακοπές στο Ελλάδα- επαγγελματίας σημειώσατε 10-0. Επίσκεψη μοντέλου στον χώρο της μετα από 4 ημέρες αναμονή διότι είναι δουλευταρου και fully booked. Περίμενα κανένα τέταρτο διότι έπρεπε να ετοιμαστεί πριν την προγραμματισμένη συνάντηση. Παπαρια μόλις είχε επιστρέψει από παραλία. Με υποδέχθηκε με ένα πολύ όμορφο κατακόκκινο χρώμα σαν ντομάτα και με την Pepanthol στο χέρι. Φίλτατοι δεν μου έκοψε. Ήθελα να πάω με μοντέλα Μαλακία μόλις είχε γυρίσει από παραλία. Πόση ώρα έκατσες στον ήλιο την ρωτάω; ε 5-6 ώρες μου απαντάει με δυσκολία στην αγγλική. Ειχε γίνει σαν ντομάτα. Ουκρανη που μένει Μόσχα και έμεινε στον ήλιο 5 ώρες=έγκαυμα 1ου βαθμού (33 βαθμοί θερμοκρασία παρακαλώ).Κανε μπάνιο και γδύσου της λέω να σου βάλω aloe Vera (πσσσ). Μπανακι και οι 2 και μετά άρχισα να βάζω αλοιφές. Την λυπήθηκα...Παρόλα αυτά ήθελε να τσιμπήσει τον μισθό τής. Φιλιά καλά αλλά απέφευγε γλωσσίτσα, μουνακι ωραίο που δέχεται δάκτυλα μπόλικα και με ώραια αίσθηση. Δυστυχώς δεν μπορώ να περιγράψω τον αγώνα γιατί τι να περιγράψω,είχα ένα καρπούζι έτοιμο να λιώσει μπροστά μου δεν είμαι και κανίβαλος. Οπότε το άφησα να πάει... ολοκληρώσαμε 1 φορά, την έστειλα για κρύο ντους, λίγη aloy (ξανα πσσσσσσσ ) Ευλόγησον και έφυγα .Φυσικά χαλάστηκα και το κυριότερο σπαστηκε και αυτή που έφυγα νωρίτερα και δεν κονομήσεις
Κεφάλι σε τοίχο! Άποψη μου το γραφείο πρέπει να την στείλει διακοπές άμεσα και μόνιμα γιατί έτσι χαλάει όλη την καλή προσπάθεια τους. Τεχνοκρατικα ότι βλέπετε στις φωτογραφίες με 6-7 χρονακια παραπάνω τουλάχιστον. Οι σιλικόνες πολύ καλές και δεν περιγραφω κάτι άλλο ειμαι ακόμα Εμμμμ Πάμε για αλλά, από εμένα άκυρο ,όσοι δοκιμάσετε μετέπειτα (ελπιζω να παρει 2 μερες off να συνέλθει) σίγουρα το μοντέλο σας θα είναι μαυρισμένο ή ξεφλουδισμενο... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 17, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.751
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, TOMCRUISE, Bartender 74 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2021
Ὅλα τὰ διαβάζουμε σ' αὐτό τὸ φόρουμ! Τί νά τά κάνη κάποιος τὰ μυθιστορήματα;!
review reaction 1 review reaction 3 geroksouras, @.Dod0s
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1