Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 38 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 78038
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
λογω του ακαταστατου και φορτωμενου προγραμματος μου , ειναι πια συνηθες οταν εχω τον χρονο για μια καταδρομικη , τις περισσοτερες φορες τα κοριτσια να ειναι ηδη κλεισμενα και αυτο εχει σαν αποτελεσμα αντι να διαλεγω εγω ουσιαστικα να με διαλεγουν......Ετσι λοιπον το προηγουμενο Σαββατο αφου την τελευταια στιγμη μου προεκυψε χρονος οι επιλογες μου ηταν ελαχιστες . Μετα απο συμβουλη της Νικολ κατεληξα στην Rita και ευτυχως δεν εχασα . Προφανως και δεν ειναι 25 , προφανως και εχει επεμβει σε χειλη και στηθος οπως εχει ηδη επισημανθει , εκει ομως τελειωνουν τα αρνητικα .
Στα δικα μου ματια τουλαχιστον προκειται για μια δροσερη και elegant παρουσια η οποια δεν περνα απαρατηρητη ( καθε αλλο!!) .Μακρυ εντυπωσιακο και περιποιημενο μαλλι , αψογο skinny κορμι , και συμπεριφορα κυριας . Καθαριοτητα και καλλωπισμος οπως αρμοζει σε ενα call girl , χωρις δυσαρεστες εκπληξεις . Στα του αγωνα κανενα παραπονο . Φιλουσε με ορεξη και ηταν δεκτικη σε επιθυμιες . Το μονο δυσαρεστο για τα γουστα μου οτι δεν δεχεται επ ουδενι δακτυλα ......pitty!!! . Πιπα επαγελματικη και σε διαφορα στυλ και στασεις , και καπως ετσι συμπληρωσαμε 30 λεπτα που εαν ειχα χρονο θα παρετεινα ευχαριστως . Απο μενα ειναι σαφως ΝΑΙ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
110€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, Constantinos27 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού