Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Call-Girls 13192
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Εβελιν ειναι πολυ εντυπωσιακή σαν παρουσια, ειδικα οπως μπαινει μεσα πανω στα 12ποντα. Ωραιο σωμα, γεματα βυζια ,πολυ ωραια ποδια 9φανηκαν καλυτερα μολις εβγαλε τις μακρυές καλτσες και φωτεινο προσωπο εντυπωσιαστηκα. Λόγω και καταγωγης ίσως μπορει και λόγω χαρακτηρα εχει μια συγκρατημενη συμπεριφορα αλλά μαλλον σε φτιαχνει αυτό παρα σε χαλαει θα ελεγα. Πολυ καθαρη, μπηκε αμεσως για ντουσακι (πραγματικο) ωστε να ειναι φρεσκια για την συνεχεια. Φιλια απλοχερα, πιο ρηχα στην αρχη αλλά στην συνεχεια πραγματικα πολυ βαθια και παθιαρικα.Το στοματικό πολυ καλο αν και χρήζει βελτιωσης και καθοδηγησης. Ειμαι σιγουρος ομως πως με την διαθεση που εχει να σε ευχαριστησει θα παισει συντομα το τέλειο. Φτιαχνεται πολυ οταν την γλύφεις και το ευχαριστιεται πλημμυριζοντας...Στην διεισδηδη εχει πολυ ωραια αισθηση με πολυ ωραιο συνδυασμο μαλακού και σφιχτού , μου αρεσε πολυ αυτό. Συμμετέχει χωρίς υπερβολες . Καλη στο σοαιαλ ενδιαμεσα εχεις να πεις κατι . Ο δεύτερος γυρος ξεκίνησε με μια μακρας διαρκειας πιπα απο μέρους της (πραγματικα ακουραστη ) και μετα στα 4 οπου ναδεικνυται το πισω συστημα που για τα γουστα μου ειναι super.γενικα πολυ ωραια συνατηση. ΔΕν ξερω αν θελω να ειναι πιο θερμη γιατι με καυλωνε πολυ αυτο το συγκρατημενο που είχε γενικώς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 07, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.183
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, mancunian1986, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού