Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καινούργιο κορίτσι, πρώτη φορά στο επάγγελμα.
Πολύ ευχάριστη και με θετική ενέργεια.
Επειδή μου έδωσε την εντύπωση ότι της αρέσει η δουλειά, τα λεφτά δλδ, αν το διαχειριστεί σωστά, αποκτήσει λίγο εμπειρία, βάλει βυζί, κάνει λίγο γυμναστική και βελτιωθεί λίγο στα Αγγλικά μπορεί να εξελιχθεί σε καλό καυλάκι.

Είχα κάυλες και ήμουν μεταξύ Izabella και Sienna. Από τις κριτικές (bravo ρε παλικάρια) λόγο ηλικίας είπα να δοκιμάσω την Izabella που τότε είχε μόνο 1 κριτική νομίζω. Καλά μου βγήκε.
Από τις φωτογραφίες κάτι με χάλαγε αλλά δεν μπορούσα να το βρω.
Το κατάλαβα όταν γύρισε στο πλάι καθώς με έχυσε, έχει μεγάλη μύτη σε σχέση με το πρόσωπο της. (ποιος μιλάει;;; και εμένα είναι μεγάλη Πλατύ χαμόγελο)

Λοιπόν είπαμε μικρό πιπίνι, με καλή διάθεση και αξιέπαινη προσπάθεια.
Αξιοπρεπέστατη πίπα και δεν λέει όχι
Μετά τα αρχικά ντουζάκια άρχισε το χαμούρεμα. Προσπάθησε 2-3 φορές αν με φιλήσει αλλά γύρισα, την παραξένεψε, είπαμε είμαι ο Pretty woMAN Κουλ.

Κατέβηκε για πίπα. Είπα και εγώ να ανταποδόσω. Της αρέσει το γλύψιμο. Αργό και μαλακό, όχι σκληρό. Υγράθηκε αρκετά. Της είπα να μου βάλει καπότα και δεν το είχε. Την έβαλα εγω και άρχισε το σφυροκόπημα. Μετά την γύρισα στα 4, είναι λεπτή και δεν έχει πιασίματα αλλά έκανα ωραίο βαθύ χύσιμο.
Σε όλη την διάρκεια είχε καλό eye contact (όταν γινόταν) και αληθοφανείς εκφράσεις και βογγητά.
Μετά από λίγο social από μόνη της τον πήρε στο στόμα αλλά δεν κατάφερε να τον σηκώσει. Που είσαι ρε Dia??????? Μεγάλωσα………Γερο-μύστης

Σε όποιον αρέσουν οι μικρές αξίζει.
Γαμάτε, κάνει καλό !!!!!!Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 31, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
psexa21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.415
Πόντοι:
2.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, monstercock greece, hornyasfuck και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2021
...το "bravo ρε παλικάρια" πάει σε μένα που έγραψα πρώτος και διάβασες την κριτική μου?...Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο

...να σε ενημερώσω ότι η κοπέλα στο επόμενο tour θα έχει φτιάξει την μυτούλα της...οπότε μετά αυτή θα βλέπει μεγάλη την μύτη σου...όπως και την δική μου!!...Χαχαχα!

...για τις φωτογραφίες που έχει ανεβάσει το γραφείο...καλύτερα να μην κάνουμε παράπονα...γιατί ειδικά στις photo της Isabella...έχουν κάνει πολύ πιστή αποτύπωση...δεν έχουν κρύψει το μικρό της στήθος...και ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ θεωρώ ότι έχουν καταφέρει να "παρουσιάσουν" ακόμα και το πραγματικό της βλέμμα...

...φέρτε κι άλλες τέτοιες!!!...ΚαπέλοΚαπέλο
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 @.Dod0s, hornyasfuck
09 Ιουνίου, 2021
@WHATABOUTFUCK
Ναι βοήθησες, thnks!

Καλά άμα φτιάξει μυτούλα βυζάκι δεν θα βρίσκουνε ώρα

Δεν έκανα παράπονο για τις φωτό.
Μάλιστα το έχω γράψει για το GE, έχουν τις πιο κοντά στην πραγματικότητα. Μακάρι να ήταν όλα τα γραφεία έτσι.
review reaction 1 WHATABOUTFUCK
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2