Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 49 10
Call-Girls 134285
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
το κορίτσι δυσεύρετο, και σε αυτό το τουρ αλλά και στο προηγούμενο κ κράτηση έγινε δυο μέρες πριν.
έφτασε πέντε λεπτά νωρίτερα, τζινάκι , τοπάκι , μασκούλα και δεκάποντες γόβες. Μελαχρινή με καλό πρόσωπο, ιδιαίτερο θα έλεγα, δεν σε αφήνει σίγουρα ασυγκίνητο και το δυνατό σημείο της το κορμί λαμπάδα.
Χαιρετούρες και πέρασε μέσα με φιλάκι στα πάνω χείλη. Συνεννόηση μια χαρά και της πρόσφερα ρούμι κόκα.
Κουβέντα με τσιγάρο και πριν τελειώσει επιτέθηκα. Χασκογέλασε , πέταξε γλώσσα μες το στόμα μου και χάιδευε τον μικρό ακόμη,
Της βγάζω το τοπάκι και να τα μας , χωρίς σουτιέν , όμορφα φτιαγμένα βυζάκια της έτοιμα για πιπίλα. Βγάζουμε και το τζινάκι αλλά δίνει εντολή για μπανάκι. Επιστροφή με πετσετούλα , την ρίχνει στο πάτωμα και αποκαλύπτετε η κορμάρα της, τριάντα+ με τέτοιο κορμί, θάνατος λέμε, ποδάρες γα γλύψιμο μέχρι αφυδάτωσης, κωλαράκι μούρλια για χάιδεμα αλλά και για χαστούκια. 'Όπως είναι όρθιο το κορίτσι , σαν όρθιο χιλιόμετρο το κολλάω στον τοίχο και γονατίζω , πολύ γλύψιμο λέμε , είχε περάσει και το ένα της πόδι από πάνω και η γλώσσα μου από μπρος μέχρι πίσω εξερευνούσε. Εκείνη να κουνιέται ρυθμικά , να μαλακίζεται και να φωνάζει δυνατά. αληθινά - ψέματα δεν ξέρω αλλά περιμένω έξωση στα σίγουρα. Δακτυλάκια δέχεται μέχρι τρία μπρος και ένα πίσω ( το μικρό ε ) ταυτόχρονα.
Πιπούλα δεν είχαμε , δεν επιδίωξα , δεν χρειαζότανε, μπαλονάκι χρειαζόμασταν και το βρήκαμε. Ξαπλωμένος επί του καναπέος έρχεται και κάθεται πάνω μου, του δίνει και καταλαβαίνει , πιάνω τα καπούλια της σφιχτά και της δίνω τον ρυθμό που ήθελα , τεντώνει ένα πόδι στο πρόσωπο μου και ήθελε να της γλύφω τα δάκτυλα.Αλλάζουμε στάση με κείνην να κρατάει κόντρα την πλάτη του καναπέος και γω από πίσω , τί κωλάρα έχει η άτιμη. Εκεί και τελείωσα πάνω στα κωλομέρια της.
καλά δεν συζητάμε για τις φωνές της.
Φρεσκάρισμα και ούτε τσιγάρο δεν ήθελα, το μόνο που ήθελα ήταν να μην περάσει λεπτό που να μην ασχοληθώ με το κορίτσι.
Σας αφήνω γιατί ερεθίστηκα λιγουλάκι..........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.140
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, THV και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού