Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 7 10
Call-Girls 11909
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γυναίκα από κοντά, καυλιάρα στο ντύσιμο της έφτασε στο χώρο μου στην ώρα της μετά από γρήγορη επικοινωνία με το γραφείο μέσω whatsup.
Οι φωτόγραγιες της έχουν μια λάμψη παραπανω αλλά αυτό το καυλιαρικο ύφος το έχει και από κοντά.
Ντυμένη με ένα φλοραλ φόρεμα και γόβα κίτρινη ψιλοτακουνη με ωραίο γαλλικό νύχι πέρασε στο σαλόνι όπου κάτσαμε λίγο και τα είπαμε.Ρωσίδα καθαρη
Διαβασμενη κατάλαβε τι γουστάρω και βγενοντας απτό μπάνιο ήρθε κατευθείαν στο θέμα, φιλιά και πίπα πολύ καλή, σάλιο όπως μαρεσει και ωραίες κινήσεις.
Στο γαμησι δεν έλεγε όχι σε τίποτα και παρότρυνε για πιο άγριο αν και με είχαν πιάσει οι καλοσύνες μου και ήθελα πιο γουτσου γουτσου.τουρλωνε τη κωλαρα της και έσπρωχνε να τον παίρνει πιο βαθιά γιατί έτσι μου έλεγε γουστάρει, βαθύ και δυνατό.
Ένα άδειασμα στη κωλαρα της και δεύτερο στο στόμα της στημένη και να με καρφώνει στα μάτια σαν διψασμένη που περιμένει να βρέξει τη γλώσσα της.

Αραξαμε 5 λεπτά και πριν αποχωρήσει, ωραίο άτομο και στη συζήτηση,μου είπε της αρέσει η Ελλάδα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 trikimia, olotyxeros, hornyasfuck και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού