Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Call-Girls 321345
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με τη Ιολη πριν λίγο καιρό ..Η ημερομηνία είναι ενδεικτικη.Με 91 κριτικές νομίζω ότι έχουν ειπωθεί όλα για την Ιόλη αλλά θα παραθέσω και την δική μου εμπειρία. Η επικοινωνία ήταν πολύ εύκολη, της έστειλα στο mail που αναγράφουν οι φωτογραφίες και σε 10 λεπτά είχα το τηλέφωνο της ,όλες τις λεπτομέρειες για το πρόγραμμα της. Την πήρα κ κανονίσαμε αμεσως..Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της πολύ απλά ντυμένη ,με τίποτα δεν μπορεί να πάει το μυαλό σου ότι κάνει ραντεβού .Ειναι ένα petite κορίτσι,νομίζω γύρω στα 28-30, μικροκαμωμένη,με μικρό στήθος ,όμορφο σωματακι ..Το πρόσωπο της γλυκό κ σου βγάζει μια αθωότητα ....Οντως είναι αρκετά μετρημένη στην αρχή αλλά όσο περνάει η ώρα κ σε γνωρίζει λύνεται .Νομίζω ότι εδώ πρέπει να βοηθάμε κ εμείς λιγο,να είμαστε χαμογελαστοί και ευδιάθετοι ..Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες γιατί έχουν γραφτεί στις περισσότερες κριτικές της κ έτσι ακριβώς είναι.Δεν λέει όχι σε κάτι ,προσπαθεί να σε ικανοποιήσει και νομίζω ότι τα καταφέρνει καλά. Φιλιά,χάδια,όλες οι στάσεις,πολύ ωραίο στοματικό,δεν κοίταξε ρολοι..Πολύ καθαρή και ευγενική.Εγιναν δύο γύροι στον οποίο δεύτερο ήταν πολύ πιο άνετη με πρωτοβουλίες κ αρκετή όρεξη.Προσωπικη μου γνώμη είναι ότι απευθύνεται σε άντρες που τους αρέσουν τα petite κορίτσια.Θεωρω ότι είναι μια πολύ καλή επιλογή ,ίσως λίγο τσιμπημενη η τιμή ,αλλά περνάς καλά και δεν θα κλάψεις σεντς ,εφόσον σου αρέσει το συγκεκριμένο στυλ γυναικας.Να είμαστε όλοι καλά ,πάνω από όλα με υγεία .!Καλή συνέχεια σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 16, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GIORGIO222
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.356
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, Senor_Love και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού